Klavyem oyunlarda sorun çıkartıyor

OFM38

Centipat
Merhaba arkadaşlar, dünden beri yaşadığım bir problemi internette aratmama dahi bulamadığım için bu konuyu açmaya karar verdim. W A S D tuşları ve yön tuşları oyunlarda problem çıkartıyor, örnek verelim Metin 2 oynarken elim W tuşunda basılı ama karakter 2 adım atıp duruyor.
2 adım daha atıp gene duruyor, 4-5 adım atıp tekrar tekrar duruyor. PUBG Lite oynuyorum, W tuşuna basınca karakter 1-2 adımdan sonra olduğu yerde duruyor, ancak Shift+W tuşuna basınca hiçbir takılma durma vs olmuyor. Kardeşim roblox oyununu oynarken W tuşuna basınca oynadığı karakter yine 2 ileri dur şeklinde sorun veriyor ancak Shift+W yapınca bir problem olmuyor. Aynısı yön tuşlarında da geçerli.

Herhangi bir yazı yazarken veya aralıksız 1 dakika boyunca not defterinde W A S D tuşlarını tek tek denedim hiçbir takılma durma vs olmadı, sadece oyunlarda olmaya başladı. Nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı