Klavyeyi takınca kendi kendine Chrome sekmeleri açılıyor

Lycoment

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba elimde 2009'dan kalma bir Casper klavye var, klavyeyi ne zaman bilgisayara bağlasam kendi kendine çok fazla sayıda Google Chrome açılmaya başlıyor, bu yüzden ne adam akıllı oyun oynayabiliyorum ne de yazı yazabiliyorum. Laptop veya masaüstü fark etmiyor 2 farklı bilgisayarda denedim. Sorun ne olabilir? Klavyenin resmini de bırakıyorum alta, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

casper-k5108.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde 2009'dan kalma bir Casper klavye var, klavyeyi ne zaman bilgisayara bağlasam kendi kendine çok fazla sayıda Google Chrome açılmaya başlıyor, bu yüzden ne adam akıllı oyun oynayabiliyorum ne de yazı yazabiliyorum. Laptop veya masaüstü fark etmiyor 2 farklı bilgisayarda denedim. Sorun ne olabilir? Klavyenin resmini de bırakıyorum alta, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 926649
Multimedia tuşlarından bir, basıyor muhtemelen.
Varsayılan tarayıcı Chrome değil mi?

Tarayıcı sayfası açan bir kısayol tuşunda sorun olabilir. Resimde net göremiyorum. Ama en sol ve en sağdaki kısayol tuşlarını devre dışı bırakma ayarı varsa, onları devre dışı bırakmayı deneyin. Eğer yine olmuyorsa yeni bir klavye alma yolu gözükmüş demektir.

Şimdi komple klavye gitti, ışığı yanıyor fakat harflere basınca çalışmıyor çöp oldu sanırım artık, yine de teşekkür ederim yardımlarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı