Klavyeyi temizledikten sonra çalışmıyor

Yiğitdkz

Decapat
Daha fazla  
Klavyemi temizlemek için içini açtım. Su ile kablolara veya diğer donanımsal şeylere gelmeyecek şekilde yıkayıp kuruladım sonra hiçbir tuş basmamaya başladı. Klavyenin içindeki şeffaf içinden ileticiler gecen şeye dokunduğum için olabilir mi? İnternette dokunmamamı söylüyordu. Neden bozulmuş olabilir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Banyo yaptırmadığın kalmış sonra niye bozuldu diyorsun. Tavsiyem iyice kurut ama pek zannetmiyorum. Bütçe ile yeni konu açarsan öneri yaparız.

Membran klavyelerde o şeffaf kısımlar çok hassastır. Keşke öncesinde forumdakilere klavye modelini söyleyip bir danışsaydın. Islak yapmana da gerek yoktu bu işlemi. Bir fırça ve soğuk modda saç kurutma makinesi bile yeterli olurdu bence.

Klavye temizlemeyi başaramamışsınız, aslında içindeki o zar tabakayı ve sürücüyü çıkarıp kasayı yıkayıp kurutsaydınız hiçbir sorun olmazdı.

Klavyemi temizlemek için içini açtım. Su ile kablolara veya diğer donanımsal şeylere gelmeyecek şekilde yıkayıp kuruladım sonra hiçbir tuş basmamaya başladı. Klavyenin içindeki şeffaf içinden ileticiler gecen şeye dokunduğum için olabilir mi? İnternette dokunmamamı söylüyordu. Neden bozulmuş olabilir acaba?

Sil ve kurumasını bekle şeffaf parçanın.

Geri
Yukarı