"Kmode expection not handled" hatası

Sorunun donanımsal olma ihtimali var mı?

Kendiniz de yapabilirsiniz. BIOS güncellemek için ekstra video atıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınız nedir? Ona göre uygun sürücü linkini vereyim. DDU ile sürücü kaldırma rehberini zaten yazdım.
Aynı şekilde donanım kimliği ile sürücü bulma rehberinin de linkini verdim. Donanım kimliğini buraya yazın, sürücü bulabilirsem linkini atayım. Aygıt Yöneticisi üzerinden Wi-Fi ile ilgili kısımın donanım kimliğini atacaksınız.
Easy Anti-Cheat için konuşmam gerekirse bu hile engelleme yazılımını kullanan oyunların içinde kurulum dosyası bulunur, oradan kaldırabilirsiniz. İsterseniz kaldırmayın, çok fark etmez.

Kendiniz de yapabilirsiniz. BIOS güncellemek için ekstra video atıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınız nedir? Ona göre uygun sürücü linkini vereyim. DDU ile sürücü kaldırma rehberini zaten yazdım.
Aynı şekilde donanım kimliği ile sürücü bulma rehberinin de linkini verdim. Donanım kimliğini buraya yazın, sürücü bulabilirsem linkini atayım. Aygıt yöneticisi üzerinden Wi-Fi ile ilgili kısımın donanım kimliğini atacaksınız.
Easy anti-cheat için konuşmam gerekirse bu hile engelleme yazılımını kullanan oyunların içinde kurulum dosyası bulunur, oradan kaldırabilirsiniz. İsterseniz kaldırmayın, çok fark etmez.

Ekran kartı RX 580.
Sistem bir kez servise gitti komple değişim oldu tüm sürücüler güncel anti chat War Thunder'de var War Thunder'de bazen siyah ekran alıyorum ekran tekrar geliyor AMD sisteminizde bir sürücü zaman aşımına girdi hatası alıyorum yani sorun anti chat olabilir
Ama bundan 2 saat önce Google'de mavi ekran aldım sonra bilgisayarı kapattım tekrar açtım açınca Windows oturm açma ekranı geldi.

Yıllardır aynı mevzu var. Optional yani isteğe bağlı olan sürücüyü söylemedim zaten. Recommended yani önerilen sürücüyü söyledim.

Geri
Yukarı