KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Keremisration

Hectopat
Selam arkadaşlar bilgisayarımda uzun süredir videolarda oyunlarda discord,da falan 1,2 saniyelik droplar ve aynı anda ses cızırdamaları oluyor. Daha önce 2 kere mavi ekran vermişti (minidumpun içinde var) bugün valorant indirdim ve yeniden başlatıp girdiğimde bu yeni hatayı aldım reset attı bidaha girdim yine aynı hata (16.5.2021 tarihli 2 dosya) sizce sorun neyden kaynaklı ? Veya sorunun bu ses cızırdaması ve droplarla bir alakası varmı ? Birde windows açılırken windowsdan sonra siyah ekran geliyor hdmi dönüştücüyü çıkarıp takınca düzeliyor mavi ekranın bunla bi ilgisi olabilrmi ? şimdiden sağolun.

Sistemim

GT1030 Aero ITX 2GB
Q8400 (4cpu) 2.66GHZ
DDR3 6GB RAM (1333MHZ)
500GB Hardisk (Bugün aldığım mavi ekranlarda garip sesler geldi hardiskden)

MİNİDUMP : Minidumplar.rar

Sistemimde budur arkadaşlar şimdiden sağolun

Valorant girmeye çalıştıysanız olabilir bu hata bende valoranta girerken oluyor.

Valorant Vanguard şu an hatalı yeni güncellemeyi bekleyin veya Vanguard'ı kaldırın Valorant'ı yeniden açmaya çalışın yeniden yüklenecektir.(Çözüm olarak işaretlersen sevinirim ) @Keremisration

Artı -1 Eksi
Valorant Vanguard şu an hatalı yeni güncellemeyi bekleyin veya Vanguard'ı kaldırın Valorant'ı yeniden açmaya çalışın yeniden yüklenecektir.(Çözüm olarak işaretlersen sevinirim ) @Keremisration

Maalesef bu düzeltmiyor sorunu. Şu an bu sorun yüzlerce insanda var. Güncelleme beklemekten başka bir şansımız yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…