KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED Windows 8.1 mavi ekran sorunu

KudurtanPC

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Technopat'ı takip ediyorum neredeyse her konuda herkes Windows 8.1'i öneridiğini gördüm bende sevinçli bir şekilde Windows 7 64 bit Ultimate'den Windows 8.1'e geçtim ama geçmez olaydım. Oyun performansı, internet performansı, görünüşü Windows 7'den daha performanslı farkettim ama (özellikle League of Legends oynarken) sürekli mavi ekran veriyor. Lütfen arkadaşlar bir çözümü falan yok mu psikolojim bozuldu vallahi ya.

Sistem özelliklerim:

Ram: 4 GB
Ekran kartı: 9800 GT 1 GB 256 bit
PSU: 350 W
Anakart: Asus (markayı hatırlamıyorum)
Harddisk: 500 GB

Bilgisayarın içindeki parçaları tek tek söktüm yeniden sağlam bir şekilde taktım bir işe yaramadı.

Size fotoğraf yollarken bile mavi ekran verdi :) KMODE falan yazıyordu hatada. Bugün hiç hata vermemişti dedim bir Lol'e gireyim botlara karşı atayım 10 dakika kadar botlara karşı attım sonra girdim Technopata mavi ekran verdi acaba sorun lol'de mi ?

Bu da aygıt yöneticisi:

2Y6Loq.png

Şimdi yine hata verdi hatanın başında IRQL yazıyordu lütfen yardım edin yalvarıyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı