KMSpico/Auto'dan kurtulduğumu nasıl anlarım?

@Ömer faruk SÖNMEZ Bunu baya bir süre, 4-5 ay, tecrübe edinmiştim. Ben bu KMSpico'nun gerçekten ücretsiz ve orijinal olarak Windows'u etkinleştirdiğini sanıyordum. Halbuki zaten orijinal bir Windows 10 sürümüm vardı. Pro'ya yükseltme lisansı ile yükseltince ücretsiz edineceğimi sanıyordum. Ta ki Technopat'ta bu yazılımın ne kadar aslında şeytan olduğunu gördüm. İçimde benimde hep bir kuşku vardı ve bunun yüzünden bu programı yaptığım rehberdeki gibi kalıntılarıyla beraber kaldırdım. Sonra başka programlar denemiştim ve bunun yüzünden virüslerle, trojanlarla çatışmak zorunda kaldım; 1 günümün çeyreğini almıştı. Aslında rahat olmamın sebebi AV programı oldu. Sonra dedm ki kendime "Aç gözlüğü bırak ta kendi Windows 10 edisyonuna temiz kurulumla geç!" Hikaye bu kadar. Soruna gelelim. Zaman her şeyi gösterecek ama öncelikle içini rahatlatman lazım. Lisanssız kullan hiç sorun yapmaz.

@184424 Öncelikle ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Ben pek bir sorun çıkaracağına inanmıyorum açıkcası. Umarım yanılmam. Umarım 3-4 ay sonra da durum sakin kalır. Hİçbir antivirüs birşey bulamadı. Sana minettarım

Yeni konular

Geri
Yukarı