KMSpico güvenilir mi?

Windows'um orijinal ama daha öncesinde hep KMS kullanıyordum. CMD'den etkinleştiriyordum ve bitti. KMS'den hiçbir farkı olmayan, ne olduğu belli olmayan bir Key'e para vermem ve bu tarz konular döndüğünde de tavsiye etmem. İstediğiniz kadar linçleyip gülücük emojisi atabilirsiniz. 1000'lerce TL'lik orijinal Key'ler ile ne olduğu belli olmayan 15TL'lik Key'in denk olduğunu düşünen birinin attığı gülücük emojisini de herhangi bir fikrini de ciddiye almıyorum.
Bahsettiğin keyler toplu bir şekilde alınan keyler, anahtarların çakma gibi bir söz konusu olması mümkün gözükmüyor. Sadece çalıntı olabilir ancak keyler orjinal.

Bahsettiğin keyler toplu bir şekilde alınan keyler, anahtarların çakma gibi bir söz konusu olması mümkün gözükmüyor. Sadece çalıntı olabilir ancak keyler orjinal.
Hiç inandırıcı bir argüman değil. Kanıtlayın o zaman orijinal olduğunu? Kimse 1000+ TL'lik bir Key'i neredeyse bedava bir fiyata vermez, saçmalık. Ne yani toplu bir şekilde alınınca daha mı ucuz oluyor?

Hiç inandırıcı bir argüman değil. Kanıtlayın o zaman orijinal olduğunu? Kimse 1000+ TL'lik bir Key'i neredeyse bedava bir fiyata vermez, saçmalık. Ne yani toplu bir şekilde alınınca daha mı ucuz oluyor?
Nasıl toplu şekilde alınınca daha mı ucuz oluyor? Elbette öyle oluyor hocam toptancı diye bişey duymadınız mı? 15 20 TL gibi olmalarının sebebi büyük ihtimalle çalıntı olması. Ama keyin orjinalliğini değiştirmez bu durum.

Nasıl toplu şekilde alınınca daha mı ucuz oluyor? Elbette öyle oluyor hocam toptancı diye bişey duymadınız mı? 15 20 TL gibi olmalarının sebebi büyük ihtimalle çalıntı olması. Ama keyin orjinalliğini değiştirmez bu durum.
Toplu bir şekilde Key almak ucuz olsa da tanesi 1000+ TL olan bir Key 15TL'ye düşmez. Ya çalıntıdır ya da çakma. Siz de çalıntı diyorsunuz zaten ama çakma olma ihtimali de var. Çalıntı olan bir Key nasıl toplu olarak satın alınıp da satılsın? Adı üstünde çalıntı.

Yorumu tekrar okuyun, oyunu kıranların direkt olarak paylaştığı kaynaktan yazmışım yani bu demektir ki oyun kıran kişinin paylaştığı adres, X scene grubu A sitesi üzerinden kaynağı paylaşıyor ve sadece buradan indirilmesini söylüyor, sen gidipte ne olduğu belirsiz sitelerden crack indirirsen bilgisayarına virüste bulaşır, her şey de bulaşır.
Dostum sen olayi yanlis anlamissin. Soyle ki, eger senin Topsite lara erisimin yoksa kesin bir `official` kaynaktan indirme sansin yok. Scene gruplari bu yuksek hizli FTP leri kullanir, normal kullanicinin da erisimi yoktur. Sonra ardindan bi uploader sizdirir ve bu yerlere yuklenir ve kullanici indirir. Senin bahsettigin durum yazdigim gibi isin alt tabakasi oluyor. Su site guvenlidir, google ile indirirseniz virus yersiniz. Dediginizi anladim ama yanlis anlatiyorsunuz.Kullanici direk erisim saglayamaz, sahne gruplari da surdan indirin demez, bulundugu yer bellidir.

Laptopu 3 ay önce bilgisayarcıdan almıştık ama daha sonra Windows Defender hacktoolwin32 adlı virüs buldu. Ben de araştırdım, bilgisayarcı KMSpico yüklemiş. Araştırdığım kadarıyla bu zararlı ve de 1 saat önce Windows Defender trojanwin32rfn adlı virüste buldu, ne yapmam lazım sorun olur mu güvenilir mi?

KMSpico'nun orijinal serverları kapandı yani güvenilir değil.

KMSpico virüs, KMS güvenlidir. Yıl olmuş 2023 hala bunu tartışıyorsunuz.

Zaten KMSpico'nun serveları 2019'da kapandı.

Orijinal serverları yani.

Geri
Yukarı