KMSpico üzerine Windows kurmak Windows'u siler mi?

Vady

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, biraz mantıksız bir soru olabilir, işletim sistemleri hakkında pek bilgim yok rica etsem hoşgörün. Öncelikle, 1 yıllık FreeDOS bilgisayarıma tanıdığın biri KMSpico ile Windows 10 kurmuştu. KMSpico dosyalarını C diskinden kaldırdığımdan olsa gerek, Windows'u etkinleştirin yazısı bir geliyor, bir gidiyor, yazı yokken de kişileştirme sekmesini kullanamıyorum, yazı varken de. Ben de artık KMSpico üzerine Windows 10 kurmaya karar verdim. Kurarsam bilgisayar orijinal değil olarak algılar mı veya Windows geçersiz sayılır mı?

KMSpico kaldırmak için temiz kurulum şart.

Hocam ikincil bir depolama birimi olmadan dosyaları silmeden temiz kurulum yapmanın yolu var mı? Bir de temiz kurulum yapmanın şart olduğuna emin misiniz? Herkes bu program hakkında farklı bir şey diyor da o yüzden, kimi format diyor kimi temiz kurulum.

Hocam ikincil bir depolama birimi olmadan dosyaları silmeden temiz kurulum yapmanın yolu var mı?

Hayır yok. İkinci bir disk olursa onu silmeye yani biçilendirmeye gerek yok.

Bir de temiz kurulum yapmanın şart olduğuna emin misiniz?

Ben zararını görmedim. Tabii crackerlar bunu beleş diye veriyor ama tabelanın arkası kim bilir neler var?

Herkes bu program hakkında farklı bir şey diyor da o yüzden,

Dediğim gibi ben kullandım ama bir şey olmadı. Kendim korsan kullandım ama korsan önermek ceza sebebi. Virüs bulaşır mı konusunda net bir yanıt yok.

Kimi format diyor kimi temiz kurulum.

Format ve temiz kurulum aynı şey. Eş anlamlı kelime gibi olarak düşünebilirsiniz.

@The Tribal Chief anladım hocam teşekkürler, son olarak şu ayrıntıya değinmemişim sanırım, bildiğim kadarıyla KMSpico 2019'da kapandı, kapanmadan önce virüssüz bir programdı sonrasında insanlar Malware'e falan çevirdi sanırım. Bu yakınım da etkinleştirirken 2019 öncesi orijinal sürümünü kullanmıştı, yine zararlı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı