Çözüldü KMSpico virüsü anakarttan silinebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AkınTR

Centipat
Yanlış bilgi
Selam.
Format atılsa bile KMSpico anakartta kalmaya devam ediyormuş sanırım KMSpico virüsü. bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi beni acaba?
CMD'ye slmgr yazdığımda bazı KMS komutlarını görüyorum bunlar nedir ve ne işe yarar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
KMS dediğimiz şey zaten bir lisanslama sistemidir. Açılımı da Key Management Server'dır. O yüzden slmgr komutu girdiğiinde KMS görmen doğaldır.

KMSpico ise bu sistemin etrafından dolaşarak sistemini etkinleştiren araçtır ve bu aracın anakartınla bir ilgisi yoktur, format atınca ortadan kalkar.
Selam.
Format atılsa bile KMSpico anakartta kalmaya devam ediyormuş sanırım KMSpico virüsü, bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi beni acaba?
CMD'ye slmgr yazdığımda bazı KMS komutlarını görüyorum bunlar nedir ve ne işe yarar?
slmgr /dli ve slmgr /dlv yazar mısınız birde KMSpico programını internetten tekrar kurun token çekme tarzı bişey vardı glb.

KMS dediğimiz şey zaten bir lisanslama sistemidir. Açılımı da Key Management Server'dır. O yüzden slmgr komutu girdiğiinde KMS görmen doğaldır.

KMSpico ise bu sistemin etrafından dolaşarak sistemini etkinleştiren araçtır ve bu aracın anakartınla bir ilgisi yoktur, format atınca ortadan kalkar.

Çözüm
Selam.
Format atılsa bile KMSpico anakartta kalmaya devam ediyormuş sanırım KMSpico virüsü. Bilgili arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi beni acaba?

Anakarta KMSpico girmez. Windows etkinleştirmenin adı zaten KMS ondan öyle gözüküyor olmalı. Format ile çözülür.

Anakarta KMSpico girmez. Windows etkinleştirmenin adı zaten KMS ondan öyle gözüküyor olmalı. Format ile çözülür.

Kardeşim benim laptopta aldığım günden beri hiç mavi ekran olmazdı KMSpico kurdu bir arkadaş 1 ay önce ondan sonra mavi ekran vermeye başladı bende format attım ama format attıktan sonra da mavi ekran vermeye devam ediyor halbuki temiz kurulum yapmıştım KMSpico hala kaldı mı bilgisayarımda acaba bilgin var mı?

Geri
Yukarı