KMSpico Virüsü

BigSmoke

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Nedir bu arkadaşlar Windows etkinleştirmek için indirmiştim tamam biliyorum hatanın büyüğünü sahte Windows kullanarak yapıyorum ancak çok büyük yardımınıza ihtiyacım var. Bu programı yükledikten sonra Windows etkinleştir yazısı gitti ancak PC'de dehşet bir yavaşlama var fare imlecim kıpırdamıyor resmen.

Önce bir cmd konsolu açılıyor ama anında kapanıyor sonra görev yöneticisinde bir şey açılıyor fotoğraf ekleyeceğim. Ekran kartı sıcaklığı ve işlemci sıcaklığım 65-70'i görüyor. KMSpico'yu kaldırdım ancak bu sorun hala devam ediyor çıldırmak üzereyim yedeklemem gereken 1 TB'ye yakın dosyam var.

image.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya konumunu açtığımda "google" adlı klasörün içine gidiyor ve klasör boş.

Format atarak kurtuldum ancak o virüsün çözümü hala bulunamadı. Konu kapatılmasın belki benzer bir şey yaşayan olur veya çözümünü bilen birileri çıkar.

Öğrenci değil misiniz? Dreamspark ile ücretsiz Windows edinebilirsiniz. Korsan kullanmaya hiç gerek yok hatta korsan Windows kullanıcağınıza Linux kullanın daha iyi, adamlar bir emek sarf ediyorlar sonuçta.

Bilmiyordum nasıl yapacağım? Win8 400 lira gibi bir fiyattaydı en son Win10'da aynı şekilde şuan. O yüzden mecbur olarak böyle kullanıyorum açıklarsanız yapmak isterim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı