Kocaeli/Derince'ye GigaFiber gelecek mi?

Bu adresime gigafiber geleceği anlamına mı geliyor?
Aynı bölgede yoğun talep olması durumunda ekipler süreçleri öne taşıyabiliyor ya da listeye ekleyebiliyor. Talep olarak eklenen her adres için gigafiber dönüşümünün kesin olarak uygulanacağı fikri doğru olmaz. Süreçlere katkı sağladığını ve hızlandırabileceğini belirtebilirim. TurkNet tarafı olarak tüm il ve ilçelerimize mümkün olan en kısa sürede gigafiber altyapısını ulaştırmak ana hedefimizdir. Talepler bu aşamada önceliği belirler.

@500498 Ankara/Çankaya Kırkkonaklar mahallesine gigafiber gelecek mi?

@500498 Ankara/Çankaya Kırkkonaklar mahallesine gigafiber gelecek mi?
Merhabalar, Ankara bölgesi planlar arasında fakat Çankaya ve mahalle bilgisini göremedim. Dilerseniz talep olarak ekleyebilirim. Mesaj özelliğini açarsanız iletişime geçmek isterim.

Merhabalar, Ankara bölgesi planlar arasında fakat Çankaya ve mahalle bilgisini göremedim. Dilerseniz talep olarak ekleyebilirim. Mesaj özelliğini açarsanız iletişime geçmek isterim.
Talep olarak eklerseniz memnun olurum, mesaj özelliğini açtım.

Merhabalar ben de Kocaeli Körfez Yavuz Sultan Selim Mahallesinde oturmaktayım burası planlarınız arasında bulunuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…