Kod 43 hatalı VRAM arızalı RTX 2070 alınır mı?

RTX 2080 Ti Sli

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu kod 43 hatalı chipseti saglam ama VRAM arızalı RTX 2070 Super alıp tamir ettirilip kullanılabilir mi? İstanbul'da bu VRAM tamir işini yapan bilgisayarcilar varmis sanirim sizce buna değer mi? Bozuk kartın fiyatı 2000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fabrika üretimi kadar iyi olamaz tamir edip lehimlense bile kısa bir süre sonra tekrar bozulabilir bayağı bir şans işi tabii biraz tamir eden adamada bağlı şahsen tamir edilecek kart almanızı önermem en azından 2.el alın.

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi bu kod 43 hatalı chipseti saglam ama VRAM arızalı RTX 2070 Super alıp tamir ettirilip kullanılabilir mi? İstanbul'da bu VRAM tamir işini yapan bilgisayarcilar varmis sanirim sizce buna değer mi? Bozuk kartın fiyatı 2000TL.

Bence değer o senin bahsettiğin VRAM tamiri yapan adamı ben de biliyorum YouTube'da videoları var ben arakdaşımın 3070'ini oraya göndermiştim onda da VRAM'lara OC yaptığı için yanmıştı değişti aradan 8-9 ay rahat geçmiştir OC yapmıştı tekrar hala kullanıyor.

Bence değer o senin bahsettiğin VRAM tamiri yapan adamı ben de biliyorum YouTube'da videoları var ben arakdaşımın 3070'ini oraya göndermiştim onda da VRAM'lara OC yaptığı için yanmıştı değişti aradan 8-9 ay rahat geçmiştir OC yapmıştı tekrar hala kullanıyor.

Hocam sence tahmini ne kadar tutar RTX 2070s tamiri.

VRAM arzasında bilgiği üzere sigortalar genelde atıyor zaten büyük ihtimalle bu karttada sigorta değişir.

VRAM arızasında direk sigorta değişimi olmuyor genelde VRAM'lar yanıyor ve değişim yapılıyor ama VRAM'lari koruma amaçlı sigortalarda yanabiliyor sigorta değişiminde ucuza iş bitiyor dua etsin arkadaş ikisinde çıkmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı