Kod 43 hatası veren 2. el GTX 760 alınır mı?

513000

Centipat
Eski bilgisayarımı yükseltmek istiyorum ikinci el ekran kartı baktığımda GTX 760 gördüm fakat kod 43 hatası varmış alınır mı alırsam nasıl düzeltirim acaba?

Alınmaz hocam. Reballing yapılabilir fakat uzun ömürlü olmaz.

Eski bilgisayarımı yükseltmek istiyorum ikinci el ekran kartı baktığımda GTX 760 gördüm fakat kod 43 hatası varmış alınır mı alırsam nasıl düzeltirim acaba?

Bazen driver kaynaklı da olabiliyor bellek sorunundan da olabiliyor bence almamalısınız.

Ekran kartı işi biraz sıkıntı bulamadım bütçeme uygun bir kart doğru düzgün. Anakartı değiştirmek istedim ekran kartından önce ama ne alacağımı bilemedim o yüzden bıraktım onu. GA-770T-D3L var anakart olarak onun üstüne çok sağlam olmayan ama ufak tefek oyunlar oynayabileceğim bir sistem ayarlamaya çalışıyorum 2. el ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı işi biraz sıkıntı bulamadım bütçeme uygun bir kart doğru düzgün. Anakartı değiştirmek istedim ekran kartından önce ama ne alacağımı bilemedim o yüzden bıraktım onu. GA-770T-D3L var anakart olarak onun üstüne çok sağlam olmayan ama ufak tefek oyunlar oynayabileceğim bir sistem ayarlamaya çalışıyorum 2. el ile.

Sisteminiz nedir bütçeniz nedir?

Sisteminiz nedir bütçeniz nedir?

Şu an sistemim bayağı kötü. Anakart Gigabyte GA-770T-D3L, işlemci Athlon II X3 450, RAM'in markasını bilmiyorum fakat 1333 MHz 2x2 4 GB, ekran kartı ise ATI Radeon HD 4600. Kasa yaklaşık 11 senelik oldu şu an elimde geçici bir kasa var idare ediyor ama birkaç haftaya bu eski kasa kalıyor sadece elimde. Öğrenci olduğumdan da harçlığım ile bir şeyler yapmak istiyorum 1000 TL bütçem var. Öyle son yıl çıkan oyunları oynayamıyorum öyle bir bilgisayarım olmadığı için. Genshin Impact, HOI4 gibi oyunlar oynuyorum onları kaldırsa rahat oynatsa yeter.

Şu an sistemim bayağı kötü. Anakart Gigabyte GA-770T-D3L, işlemci Athlon II X3 450, RAM'in markasını bilmiyorum fakat 1333 MHz 2x2 4 GB, ekran kartı ise ATI Radeon HD 4600. kasa yaklaşık 11 senelik oldu şu an elimde geçici bir kasa var idare ediyor ama birkaç haftaya bu eski kasa kalıyor sadece elimde. Öğrenci olduğumdan da harçlığım ile bir şeyler yapmak istiyorum 1000 TL bütçem var. Öyle son yıl çıkan oyunları oynayamıyorum öyle bir bilgisayarım olmadığı için. Genshin Impact, HOI4 gibi oyunlar oynuyorum onları kaldırsa rahat oynatsa yeter.

Ben olsam kasanı satardım üste para koyup yeniden alırdım o kasaya hiçbir şey yapamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı