Kod adı Zed prestij mi Kayn prestij mi?

254182

Hectopat
Arkadaşlar normalde Zed mainim ama Zed'de kazanova setim ve renk paketim zaten var. Ama Kayn oynamasını daha iyi beceriyorum gibi ve daha işlevsel geliyor hem tank hem suikastçi gibi çok yönlü bir karakter açıkçası Kayn. Şu an 100 prestij puanım var ikisinden birini alabilirim Kayn düşünüyorum. (Zed'in hiçbir efekti yok sene 2015 de çıkan kod adı Zed ile birebir aynı sadece rengi sarı bu kadar.)

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 110
  • 2.jpg
    2.jpg
    194,1 KB · Görüntüleme: 75
Hangisini heves ediyorsan onu al. Biz X deriz fakat senin içinde Y vardır, Sen X'i alınca pişman olursun fakat Y'yi alırsan kendi seçimini yaptığın için daha az pişman hissedersin.

İki kostümü de kullandım açık ara prestij Zed diyorum. Kayn'ın en iyi kostümü bana kalırsa uzay serüveni. Bu kostüm çok yakışmıyor.

Zed bence alınmaz. Bende kullandım iki kostümü de zaten ona dayanarak Kayn diyorum sebebi şu Zed 2015 de çıkan bir kodadı kostümüne özelleştirme bile yapmamışlar replikleri ses efektleri bile halen aynı. Skilleri sadece altın renk ve diğer efekt renkleri başka hiçbir farklılık yok ve prestij kostüm bir defa 40 yılda bir alabileceğim bir şey olduğu için Zed düşünmüyorum kaznaova Zed bin çeker diye düşünüyorum galaksi katili de aynı şekilde. Ama Kayn'ın iki farklı formu da o kadar güzel ki rhaast çok asil duruyor asil temalı. Gölge formu ise siyah ve lav kırmızısı şeklinde ve tip olarak aşırı tatlı. Ve Kayn'ın replikleri efektleri base atması bambaşka.

Kayn prestij serisi tam 100 ihtişamlı öz müydü?

Arkadaşlar normalde Zed mainim ama Zed'de kazanova setim ve renk paketim zaten var. Ama Kayn oynamasını daha iyi beceriyorum gibi ve daha işlevsel geliyor hem tank hem suikastçı gibi çok yönlü bir karakter açıkçası Kayn. Şu an 100 prestij puanım var ikisinden birini alabilirim Kayn düşünüyorum. (Zed'in hiçbir efekti yok sene 2015 de çıkan kod adı Zed ile birebir aynı sadece rengi sarı bu kadar.)

Geri
Yukarı