Rehber Kod kullanmadan MobiRoller ile mobil uygulama yapma

Wmir

Hectopat
Efendim merhabalar, bu rehberde sizlere kod kullanmadan basit bir şekilde mobil uygulama yapmayı anlatacağım.

İlk öncelikle buradan MobiRoller sitesine kayıt oluyoruz.

Daha sonra yeni uygulama oluştur'a tıklıyoruz.

Uygulamamıza bir isim verip devam et diyoruz.

Sonrasında bir tasarım seçiyoruz. Tasarım seçmek istemiyorsanız "tasarım seçmeden devam et" diyebilirsiniz.
Uygulamamızı oluşturmasını bekleyip devam ediyoruz.

Ve artık kontrol panelin karşımızda.

Yan panelden içerik kısmına tıklıyoruz.

Ve istediğimiz içeriği ekliyoruz. (deneme uygulaması olduğu için ben Technopat Sosyal kısayolu yapacağım.)

Bu kısımdan gerekli yerleri doldurduktan sonra sağ üstte bulunan "kaydet" butonuna basıyoruz.

Son olarak "APK üret" butonuna basıyoruz.

Gerekli izinleri veriyoruz.

Ve uygulamamız hazır olduğunda bize e-posta ile uygulamamızı gönderiyor.

Bu rehber buraya kadardı. Okuduğunuz için teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1619900910165.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 62
Güzel bir rehber olmuş. Tebrik ederim. Aynı işlemleri Kodular, MIT App inventor, Thunkable programları ile de yapılabilir.

Güzel bir rehber olmuş. Tebrik ederim. Aynı işlemleri kodular, mıt App inventor, thunkable programları ile de yapılabilir.

Rica ederim. Dediğiniz gibi aynı işlemler kodular, mıt App inventor, thunkable programları ile de yapılabilir. Ama mobiroller onlara göre daha basit olduğu için Mobiroller'ı seçtim.

Sistem iyi gibi görünüyor. APK olarak vermesi iyimiş. Peki uygulamanın herhangi bir yerine kendi reklamlarını koyuyorlar mı?

Güzel rehber. Hemen kaydediyorum. Ellerinize sağlık.

Sistem iyi gibi görünüyor. APK olarak vermesi iyi miş. Peki uygulamanın herhangi bir yerine kendi reklamlarını koyuyorlar mı?

Siz kendi reklamlarınızı koyarsanız site arada bir kendi reklamlarını koyuyor. Ama reklamları kapatırsanız reklam koymuyor.

Bende 14 günlük deneme süresi yazıyor. Bu süre bitince paket almak şart mı yoksa free versiyona geri dönülüyor mu?

Bende 14 günlük deneme süresi yazıyor. Bu süre bitince paket almak şart mı yoksa Free versiyona geri dönülüyor mu?

Paket almak şart değil. Deneme süresi bitince reklam, üyelik vb. özellikler ekleyemezsiniz. Ama uygulamayı kullanmaya, geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Paket almak şart değil. Deneme süresi bitince reklam, üyelik vb. özellikler ekleyemezsiniz. Ama uygulamayı kullanmaya, geliştirmeye devam edebilirsiniz.
Üyelik özelliği de mi gidiyor?
Ayrıca reklamları kapatsam bile site kendi reklamlarını koyacak mı?

Üyelik özelliği de mi gidiyor?
Ayrıca reklamları kapatsam bile site kendi reklamlarını koyacak mı?

Üyelik özelliği gidiyor. Yani siz uygulamanıza üyelik ekleyebilirsiniz ama üyelere yetki veremezsiniz.
Reklamları kapatınca hiç reklam olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…