Kodlamak için öneriler

KOD_KIRICI

Centipat
Daha fazla  
Evet sorum bu. Ben ne hakkında kodlasam fikir bulamadım sizden fikir istiyorum.

Çok iyi Python biliyorum.
C ile konsol uygulaması yapabiliyorum.
Dart Flutter biliyorum hatta okulum için bir mobil uygulama yaptım neredeyse bitti.

Fikir verin yapayım. Sonra ise ortaya çıkanı atayım.

Dart Flutter biliyorum hatta okulum için bir mobil uygulama yaptım neredeyse bitti.

Freelance sitelere girebilirsiniz hem de gelir kaynağı olur. Bende Python ve Swift dillinde iyiyim. Orta düzeyde Flutter biliyorum. Şu an bir şirkettte kursiyer olarak çalışıyorum. iOS developer olarak eğer üniversite öğrenciysen yaşadığın şehirde şirketleri araştırabilirsin. Hem kabul edilirsen tecrübe olarak sana geri döner.

Freelance sitelere girebilirsiniz hem de gelir kaynağı olur. Bende Python ve Swift dillinde iyiyim. Orta düzeyde Flutter biliyorum. Şu an bir şirkettte kursiyer olarak çalışıyorum. iOS developer olarak eğer üniversite öğrenciysen yaşadığın şehirde şirketleri araştırabilirsin. Hem kabul edilirsen tecrübe olarak sana geri döner.

Yaşımdan dolayı parayla ilgili şeyler yapamıyorum.

Şimdilik sadece kendime yazıyorum.

Python'da learn machine çalışabilirsin. Oradan yapay zekaya kayarsın.
Haklısın ona da bir bakayım.Hangi modülleri öğrenmem gerekiyor.Ben python u bırak veriyle uğraşmak oyun yapmak için kullanıyorum :).O zaman bir yapay zeka destekli asistan yaparım.

-Abi bu bot...Niye cevap vermiyor🤨:D

Lise öğrencisiyim daha bu yıl başladım ama bence hızlı ilerliyorum.

Son düzenleme:
Haklısın ona da bir bakayım. Hangi modülleri öğrenmem gerekiyor. Ben Python'u bırak veriyle uğraşmak oyun yapmak için kullanıyorum :).O zaman bir yapay zeka destekli asistan yaparım.

-Abi bu bot...Niye cevap vermiyor🤨:D

Lise öğrencisiyim daha bu yıl başladım ama bence hızlı ilerliyorum.

Modül isimlerini bilmiyorum maalesef. İnternetten araştırabilirsin.

Çok iyi python biliiyorsanız zaten tonla projeniz vardır. Python'da o kadar saçma sapan kütüphane var ki her birini kullanırken ben daha iyisini yapardım dedirtiyor insana.

Size kullanırken acı çektiren kütüphanelerin alternatiflerini yazın.

1- Python ile mobil uygulama yapmaya kalkışma.

Kivy ve beeware denedim.Arkadaslarımin benimle dalga geçmesinden daha çok acı çektirdi gerisini siz düşünün.Onun yerine ya flet ile web uygulamaları yapın ya da dart flutter i deneyin

2 Threading.
Herhangi bir asenkron işte en iyisi.

3 2d oyunlar için pygame 3d için ise ursina
Ursina minecraft gibi çok ögeli oyunlarda kasıyor ama parent olayı ile ben benzeri
Bir sorunu çözdüm

4 Custom tkinter ;tkinter alternatifi
Sadece derlenemeyen bir tkinter alternatifi. Diğer her şey ctk ifadesi farkıyla aynı.
Onun yerine flet kullanarak pc uygulamalarıda yapabilirsin

benim python modül önerilerim bu kadar.

Geri
Yukarı