Köken vandal alınır mı?

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Selam dostlar, malûm bayram yaklasiyor ve bende bayramdan toplayacağım paralarla vandal almak istiyorum gece pazarima 1190 VP ye köken geldi şahsen yağmaci asil falan daha çok seviyorum ama eskiden gece pazarıma yağmacı ve mağazama asil gelmişti ve bir daha geleceğini düşünmüyorum alınır mı? Köken.

1190a bana gelse alirdim ama tek skin alicaksan istersen asil yagmaci gelene kadar bekle
gece marketinin bitmesine daha var nasil olsa bitmesine yakin kararini verirsin emin degilsen

1190a bana gelse alirdim ama tek skin alacaksan istersen asil yagmaci gelene kadar bekle.
Gece marketinin bitmesine daha var nasıl olsa bitmesine yakin kararini verirsin emin degilsen.

Hocam şahsen güzel bir skin ama insan bir yağmacı veya asil istiyor gece pazarıma daha önceden yağmacı geldi asıl de mağazaya geldi pazardaki tek skin köken ve neptün Guardian Guardian sevmediğim için almayacağım bir de VP fiyatlari artar diye korkuyorum.

Hocam şahsen güzel bir skin ama insan bir yağmacı veya asil istiyor gece pazarıma daha önceden yağmacı geldi asıl de mağazaya geldi pazardaki tek skin köken ve neptün Guardian Guardian sevmediğim için almayacağım bir de VP fiyatlari artar diye korkuyorum.
Vp fiyatlarına ortalama %35 zam gelecek açıklandı. Artık Max 4000 civarı VP alabileceksiniz. Gerisi size kalmış alacaksanız alın.

Geri
Yukarı