Köpek ısırığına ne iyi gelir?

HD4450

Kilopat
Yavru bir köpeğim var. Çok fazla ısırıp tırmalıyor. Ellerim kollarım full ısırık tırmık izleri var. Ne iyi gelir bu yaralara?

Zamanla bırakacak,şu an hem dişleri kaşınıyor hemde oyun oynamak istiyor. Hayır komutunu öğretin ve zamana bırakın.

Benim aslandan hallice cimcikleyen bir kardeşim vardı. Bir süre sonra ben ona bulaşmayı bıraktığım için o da cimciklemeyi bıraktı. 2-3 yıla tamamen yok olur diye düşünüyorum (derin yara değilse).

Benim aslandan hallice cimcikleyen bir kardeşim vardı. Bir süre sonra ben ona bulaşmayı bıraktığım için o da cimciklemeyi bıraktı. 2-3 yıla tamamen yok olur diye düşünüyorum (derin yara değilse).

Benim ruh hastası öyle ısırıyor ki 3 yıl önce elimi tahta yontmaya çalışırken kesmiştim aynı şekilde kesildi.

Yavrular yapıyorlar. Aynı oluyorlar mı bilmem ama benim kediler birkaç haftalıklardı. En fazla 6 ay-1 yıl ince biter. Isırması için oyuncaklar alın. Ne iyi olur bilmiyorum o yüzden baytara sorabilirsiniz.

Maalesef bazıları geçmeyebilir. Köpeğim 8 sene önce ayaklarımı ısırırdı hep, şu an hala yara izleri duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…