Kötü Televizyonda PS4 Kullanılır mı?

alierdogann

Hectopat
Makaleler
1
Televizyonumuz biraz eski ve aynı zamanda ekranı da küçük fakat PS4 almak istiyorum. PS4'ün zevkini sizce alabilir miyim? Ha bir de televizyon modeme uzak kalıyor yani internetsiz oynayacağım diyebilirim. PS4'te kablolu bağlantı var mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında 1 sene kadar ps4 kafede çalıştım. 82 ekran eski Vestel ve 128 ekran eski Arçelik TVler vardı. Evet ufak ekranla ve eski kalitesiz Hz düşük televizyonlarla oynanırsa tat alınamaz. Ancak oyunu oynayacağınız o odayı uygun dekorla aydınlatmayla süsleyip ses sistemiyle desteklerseniz o farkları fazla hissetmeyeceksiniz. Bazı oyunlarda internete pek gerek yok, oyunu ve ps4ün yazılımlarını güncellemeden internet bağlantısı bişeye yaramıyor zaten. FIFA 18de misal kariyer modu oynamak için net lazım. Veya PES 18de rastgele oyuncu moralleriyle dünya genelinde bildiğiniz bilmediğiniz rakiplerle heyecan dolu maçlar ve imkansıza yakın galibiyetler ve dünya geneli sıralamalar istiyorsanız internet gerekli. Yoksa Black Ops 3 gibi Tekken veya onun gibi oyunlar için internete pek de gerek yok. Biraz uzun oldu ama açıklayıcı yazmaya çalıştım :)

Kesinlikle televizyon çok etkiliyor. Oyunların ortamları, yarattıkları hissiyatlar kesinlikle değişiyor. Karşıt görüşü kesinlikle kabul etmem bu konuda. :D

Fakat bence sorun olmayacaktır sizin için. Çok dert etmeyin. Çok çok isterseniz güzel bir monitör satın alıp onunla da oynayabilirsiniz.

Kesinlikle televizyon çok etkiliyor. Oyunların ortamları, yarattıkları hissiyatlar kesinlikle değişiyor. Karşıt görüşü kesinlikle kabul etmem bu konuda. :D

Fakat bence sorun olmayacaktır sizin için. Çok dert etmeyin. Çok çok isterseniz güzel bir monitör satın alıp onunla da oynayabilirsiniz.
Aynen monitör mantıklı bir tercih olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı