Köyün internet altyapısı güçlendirilir mi?

lattecafE'

Kilopat
Daha fazla  
Köyde oturuyorum ve köyde altyapı var ama düşük bir altyapı sistemi 16Mbps internet var en fazla. Köyün altyapısını güçlendirebilme ihtimali var mı? Başvuru CİMER'e dilekçe yazmakla falan yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Köyde oturuyorum ve köyde altyapı var ama düşük bir altyapı sistemi 16Mbps internet var en fazla. Köyün altyapısını güçlendirebilme ihtimali var mı? Başvuru CİMER'e dilekçe yazmakla falan yardımcı olursanız sevinirim.
İlgilenmezler bence. Ama dilerseniz herhangi bir ISS ile görüşün.

CİMER'in bir şey yapabileceğinden emin değilim. Siz isterseniz yazın ancak bence ISS'leri sürekli arayın altyapı için. Şehir içinde olmama rağmen 16Mbps'den Max 11 alabiliyorum köyde ne kadar etkili olur bilemem. Ancak dediğim gibi ISS'lerden rica edin. TurkNet GigaFiber altyapı istiyorum vardı. Birçok kişi başvuru yaparsa fiber bile döşeyebilirler.

Kanka şehirde bile zor yapıyorlar ama sen yine de şansını dene. Başvuru ve sonrası çok uzun süreç zaten. Şöyle düşün sen örneğin bir internet sağlayıcısı olsan 30 müşteri gelecek yere 1 milyon TL masraf yapar mıydın yoksa 1000 ve üzeri müşteri gelecek yere mi aynı veya daha az masraf yapardın.

Kanka şehirde bile zor yapıyorlar ama sen yine de şansını dene. Başvuru ve sonrası çok uzun süreç zaten. Şöyle düşün sen örneğin bir internet sağlayıcısı olsan 30 müşteri gelecek yere 1 milyon TL masraf yapar mıydın yoksa 1000 ve üzeri müşteri gelecek yere mi aynı veya daha az masraf yapardın.
Kesinlikle katılıyorum. Bizim köyde altyapı hala yok. Bence şansınızı deneyin.

2023 sonuna kadar yeni altyapılar dizilecek tüm Türkiye'ye köylere kadar diye duymuştum. Ve Türkiye genelinde hızı arttırma çalışmaları yapılacak.

2023 sonuna kadar yeni altyapılar dizilecek tüm Türkiye'ye köylere kadar diye duymuştum. Ve Türkiye genelinde hızı arttırma çalışmaları yapılacak.

İnşallah dogrudur. Doğru degilse bile bu alanda geliştirme adımları atılır. Ülke olarak gerçekten çok ihtiyacımız var. Düşük hızlarda mahkum olduk.

Geri
Yukarı