Kol saati önerisi

Ayılar_Kralı

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz ya da sizde olan kol saatlerini gösterebilir misiniz? Tam olarak hem dijital hem analog, etrafı 4 tuşlu (dijital olduğundan), gün ve tarih gibi ayrıntıları görebileceğim bir saat arıyorum. Internette böyleleri pek olmuyor belki sizde vardır. Ayrıca akrep ve yelkovanı parlayanlardan olsa mükemmel olur. Bir de akıllı dokunmatik olmasın. Biliyorum fazla istek söyledim, ama ne yapayım eski saatlerimde olanları söyledim. Bazı özellikleri es geçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jaga saat kullanıyorum(modelini bilmiyorum, marka bazlı söyledim), dediğiniz özelliklere sahip ve memnunum. Size de tavsiye ederim.

Çelik kordonlu sever misin bilemiyorum ama belirttiğin özellikleri taşıyan 7 yıldır kullandığım kendi saatimi önermek istedim. Casio EFA-135D-1A4VDF modelini kullanıyorum. Bu modeli oldukça eski kaldı fakat aynı tarzda bir çok Casio Edifice saat mevcut. Bunlardan hoşuna gideni bulmayı deneyebilirsin.

Baktım saatlere. Şimdi de aklıma sadece analog alma fikri geldi ama kronometre veya alarm gibi şeyleri bu aralar kullanır mıyım bilmiyorum. Sizce analog mu alayım ? Böyle tarz bişey bulursam olabilir. +Sizce kronometre gibi şeyler lazım olur mu ?
Ha birde su geçirmezse çok çok iyi olur.
Çelik kordonlu sever misin bilemiyorum ama belirttiğin özellikleri taşıyan 7 yıldır kullandığım kendi saatimi önermek istedim. Casio EFA-135D-1A4VDF modelini kullanıyorum. Bu modeli oldukça eski kaldı fakat aynı tarzda bir çok Casio Edifice saat mevcut. Bunlardan hoşuna gideni bulmayı deneyebilirsin.
Teşekkürler. Kordonu karar veremedim. Ama çelik olunca sadece 1 ayarı olabiliyor. O hoşuma gitmiyor.

Baktım saatlere. Şimdi de aklıma sadece analog alma fikri geldi ama kronometre veya alarm gibi şeyleri bu aralar kullanır mıyım bilmiyorum. Sizce analog mu alayım ? Böyle tarz bişey bulursam olabilir. +Sizce kronometre gibi şeyler lazım olur mu ?
Ha birde su geçirmezse çok çok iyi olur.

Teşekkürler. Kordonu karar veremedim. Ama çelik olunca sadece 1 ayarı olabiliyor. O hoşuma gitmiyor.
Yazmış olduğum modelde bu saymış olduğunuz özelliklerin hepsi var. Jaga AD1009 .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı