Kola dökülen klavye nasıl temizlenir?

B7K

Decapat
Oyun oynarken klavyeme kola döküldü ve tuşlar yapış yapış oldu. Space tuşuna bastığımda çok sert his veriyor. Bu kolayı bunun içinden nasıl temizleyebilirim klavyeye zarar vermeden?

Aşındırıcı olmayan yüzey temizleyici sprey kullanıp kestirme boya fırçaları ile temizleyebilirsiniz.

Tiner olmaz. Aşındırıcı bir madde. Boyalı yüzeye zarar verir.

Saf alkol çok güzel çıkartıyor, tuşları söküp hepsini tek tek alkollü bir bez ile silebilirsin. Klavye içindeki ufak boşlukları da kulak çubuğuna alkol döküp temizleyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek tek tuşları sök, biraz zaman alacaktır. Sonra özenle hepsini sil. Böylelikle genel bir temizlik yapmış olursun.

Aşındırıcı olmayan yüzey temizleyici sprey kullanıp kestirme boya fırçaları ile temizleyebilirsiniz.
En mantıklısı bu. Ben aşındırıcı olmayan temizleyici olarak bu ekran temizleyici spreyler oluyor (Resim), mouse klavye vs. hep bununla temizliyorum güzel oluyor.

Herkese teşekkürler, hallettim dediğiniz gibi. Aşındırıcı olmayan bir malzeme ile sildim sonunda tuş yapışmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…