Kolim hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Oguzhanp_09

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum ama bir sorunum var...
İnternetten hazır sistem sipariş ettim. Bugün kargo şubesine geldi bende teslim almak için şubeye gittim ama kolinin üzerinde bariz göçükler, sürtünmeden kaynaklı aşınmalar, derin ve büyük yırtık vardı. Bende şubedeki çalışanlara koli hasarlı tutanak tutabilir miyiz dedim. Tutanak tutmak için kargoyu teslim almanız gerekiyor, kargoyu teslim etmeden tutanak tutamayız dediler. Orada koliyi teslim alacakmışım onların yanında açıp öyle tutanak tutulacak mış... Ben kargoyu teslim almadım kolinin üzerinde zaten "koli hasarlıysa teslim almayın" tarzı uyarınızı gördüm. Ne yapmam gerekli sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?
Bu arada kargo şirketi Sürat Kargo...

Konuyu doğru yere açıp açmadığımı bilmiyorum ama bir sorunum var...
İnternetten hazır sistem sipariş ettim. Bugün kargo şubesine geldi bende teslim almak için şubeye gittim ama kolinin üzerinde bariz göçükler, sürtünmeden kaynaklı aşınmalar, derin ve büyük yırtık vardı. Bende şubedeki çalışanlara koli hasarlı tutanak tutabilir miyiz dedim. Tutanak tutmak için kargoyu teslim almanız gerekiyor, kargoyu teslim etmeden tutanak tutamayız dediler. Orada koliyi teslim alacakmışım onların yanında açıp öyle tutanak tutulacak mış... Ben kargoyu teslim almadım kolinin üzerinde zaten "koli hasarlıysa teslim almayın" tarzı uyarınızı gördüm. Ne yapmam gerekli sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?
Bu arada kargo şirketi Sürat Kargo...
Teslim alırsan da satıcı ''Sağlam değilse neden teslim aldın?'' diyecek. Gel de çık işin içinden.

Paketleri bazı yerlerde çöp poşeti gibi fırlatıp atıyorlar malesef. Almamakla iyi yapmışsınız. Aldığınız mağaza daha düzgün bir şekilde ulaştırsın. Paketi açtığınızda kasa göçük çıksa ve siz iade etmek isteseniz mağaza diyecek ki biz sağlam yolladık gerisi bizi ilgilendirmez.

Geri
Yukarı