Komboları, animasyonları ve grafikleri güzel dövüş oyunu önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Başlıkta belirttiğim özelliklerden en az biri olursa daha iyi olur. Hepsinin olduğu oyun ise muhteşem olur.

Street Fighter IV Arcade Edition güzel olabilir. Ama komboları falan öğrenmek için çoğu dövüş oyununda olduğu gibi bunda da kafa yormak gerekiyor.

Dost Kayaoğlu bahsettiğiniz özelliklerin öne çıktığı
Devil May Cry 5'i övüyordu.
Oynamadım ama Dost Kayaoğlunun eleştri/incelemelerine çok güveniyorum. İzlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dost Kayaoğlu bahsettiğiniz özelliklerin öne çıktığı
Devil May Cry 5'i övüyordu.
Oynamadım ama Dost Kayaoğlunun eleştri/incelemelerine çok güveniyorum. İzlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onu izlemiştim ve pek beğenmedim aslında o oyun serisine bir türlü kendimi veremedim.

Onu izlemiştim ve pek beğenmedim aslında o oyun serisine bir türlü kendimi veremedim.
Hocam oyunun türü Hack and Slash. Siz dövüş oyunları seviyorsunuz sanırım. Zevk meselesi yani. Öneren arkadaş sevebileceğinizi düşünmüş ama bence DmC dövüş oyunu sayılmaz.

Kombo dövüş oyunu dersen, ilk akla gelen benim de oynadığım, Mortal Kombat XL'dir. Kombosuz bir hiçsin diyebillirim bu oyun da, videolara bakabilirsin. Resmimdeki oyun karakterlerinden bir tanesi. Tek adres, sen de bize katılabilirsin :)

Oyunu daha oynama fırsatı bulamadım ama Sleeping Dogs dövüş ağırlıklı, gizli polisi oynadığınız hikayeli bir oyun diye biliyorum. Onun dışında Batman Arkham oyunlarında da döverek ilerliyorsunuz diye biliyorum.

Hocam Ultra street Fighter 4 güzel kombolar var. Tavsiye ederim. Alternatif olarak Mortal Kombat olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı