Komedi veya fantastik film önerisi

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Forumda buna benzer çok konu var fakat ismi geçem tüm filmleri izlediğim için bu konuyu açtım. Önerilerinizi bekliyorum.

İkisi de o kadar göreceli bir yaklaşım ki insan öneri vermekte zorlanıyor .

Şimdi fantastik film olarak Cehennem Melekleri 2 çıktı yeni. Sonuçta yeni bir film öneriyorum yani.

Şimdi fantastik film olarak Cehennem Melekleri 2 çıktı yeni. Sonuçta yeni bir film öneriyorum yani.
Cehennem Meleklerinin iki filminide sinemada ilk gün izledim. Böyle bir kadro bekletilmeye gelmez.

- - - Güncellendi - - -

Dark City tavsiye ederim. Matrix tarzı, bilim kurgu.
Yarın izleyeceğim. Bugünü ''Çifte Soygun'' filmine ayırdım.

Cehennem meleklerinin Arnold sahnesini tavsiye edenler var .

The MONEY PIT (Para tuzağı) Gülme krizi için yanınızda doktor bulundurmanız tavsiye olunur.
Tom HANKS oynuyo haa.

Komedi filmi olarak 3 Idiots'ı önerebilirim. Hint filmi olduğu için önyargıyla yaklaşmıştım ama 3 saat olmasına rağmen zevkle seyrettim. 3 Idiots (2009) - IMDb
Fantastik film olarak The Prestige ve The Illusionist'i tavsiye ederim. Özellikle de Prestij'i. İkisi de birbirine yakın türde sayılır. The Prestige (2006) - IMDb / The Illusionist (2006) - IMDb
The Butterfly Effect ne kadar fantastik sayılır bilmiyorum ama onu da öneririm (tür olarak bilim kurgu yazıyor ama öyle değil.) The Butterfly Effect (2004) - IMDb
The Hunger Games, kitabı kadar olmasa da güzel film: The Hunger Games (2012) - IMDb
The Avengers da eğlencelidir. The Avengers (2012) - IMDb
X-Men serisi de güzeldir. X-Men (2000) - IMDb X2 (2003) - IMDb / X-Men: The Last Stand (2006) - IMDb / X-Men Origins: Wolverine (2009) - IMDb / X-Men: First Class (2011) - IMDb
Batman serisine süper kahraman filmi olsa da fantastik diyemiyorum. Ama kesinlikle izle, süper kahraman filmi diye The Avengers, Hulk gibi bir şey sanma. Hatta The Dark Knight Rises şu anda vizyonda, ilk ikisini izleyip üçüncüsüne git Batman Begins (2005) - IMDb / The Dark Knight (2008) - IMDb / The Dark Knight Rises (2012) - IMDb

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…