Konservatuar Okunur mu?

bekocangs56

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 senedir piyano eğitimi alıyorum. Kendimi yetenekli saydığım söylenemez, sesim de o kadar iyi değil, ancak piyanoda parçalara çalıştığım zaman çalabiliyorum, yani işin kısası çalışınca oluyor mantığıyla çalıyorum. Seneye 12.sınıfım ve müzik hocam bu yazdan itibaren dikte eğitimleri gibi yetenek sınavına hazırlamaya çalışacak. Sizce gerçekten zorlanır mıyım ?

Müziğe ilgim var yani kolay kolay sıkılacağımı sanmıyorum. Sesim güzel değil, ancak doğru tonda okumak için eğitim alacağım.

Tavsiyeleriniz nelerdir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok aşırı yetenekli olmadıkça her yerde olduğu gibi orada da torpil var. Girmek kolay değil. Eğer seviyorsan müziği ve bunu iş olarak yapabilirim diyorsan, hayallerinin peşinden git.

Keyif aldığın okulu oku ve keyif aldığın işi yap. Bir okulu keyif alarak okursan, başarı gelir. Bir işi keyif alarak yaparsan, para gelir.

İlgin varsa devam et. Zevk aldığın şeyi yap. Eğer seviyorsan bir şekilde üstesinden gelirsin merak etme.

İçinden gelen yeri okuman daha iyi olur ancak büyük bir risk alıyorsun aynı zamanda aklında bulunsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…