"KONSOL KULÜBÜ" satıcısı güvenilir mi?

Satıcı güvenilir. Fiyatı yüksek de değil. Piyasa belli. Ben de çift kol, garantili ve 3 CD`li oyun ile 750 TL`ye almıştım. Daha uyguna varsa da alınır. Sonuçta Xbox One.

Bu ürünü satın almayı düşünüyorum. Sizce güvenilir mi?

Kendileri çok güvenilir kendilerinden epeyce ürün almıştık zamanında. Şu anda birkaç şey almayı düşünüyorum kesinlikle güvenilir ve şeffaflar adresleri ve mağazalarının yerleri belli kendilerine güvenebilirsin. Her çeşit ürün bulunuyor ellerinde stok kısmında da problem çekeceğini düşünmüyorum ama ürün hakkında bir yorum yapamayacağım.

Satıcı güvenilir. Fiyatı yüksek de değil. Piyasa belli. Ben de çift kol, garantili ve 3 CD'li oyun ile 750 TL'ye almıştım. Daha uyguna varsa da alınır. Sonuçta Xbox One.

Ne zamandı bunun tarihi bayağı uygunmuş :D bu sıralar PC için bir gamepad almak istiyorum lakin kararsızım, acaba hiç gamepad bakmak yerine böyle bir şey mi alsam konsol da 200 300e gelir :D

Ne zamandı bunun tarihi bayağı uygunmuş :D bu sıralar PC için bir gamepad almak istiyorum lakin kararsızım, acaba hiç gamepad bakmak yerine böyle bir şey mi alsam konsol da 200 300e gelir :D
Ben 2018 zamanlarında tek kol ve 500GB Xbox One'ı 700 liraya almıştım. @Yener K. hocam çok daha iyi fiyata daha iyi paket almış.

Ben 2018 zamanlarında tek kol ve 500GB Xbox One'ı 700 liraya almıştım. @Yener K. hocam çok daha iyi fiyata daha iyi paket almış.
Zamanında, PS3 orjinal çift kol +50 oyun Ultra Slim 350 TL'ye almıştım :D. İnternet kafeci arkadaş tüm elektronik eşyalarını okula satmış. Bir adet PS3 kalmış onuda ben almıştım :D. Şu an nerede bilmiyorum, ama fazla oynamıyorum.

Geri
Yukarı