Çözüm Kontorland AP7 direksiyon driver sürücü bağlantısı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Joifad

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar zamanında almış olduğum kontorland AP7 direksiyon setinin driverini sizler için link haline getirdim;

kontorland AP7 direksiyon driver:
Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Arkadaşlar zamanında almış olduğum kontorland AP7 direksiyon setinin driverini sizler için link haline getirdim;

kontorland AP7 direksiyon driver:
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Hocam, kendiniz böyle internette olmadığı için mi arşivlediniz? Eğer öyleyse bir markanın da kutuya CD ile falan koyup sitelerine eklememeleri bayağı bir saçma olmuş.

Hocam, kendiniz böyle internette olmadığı için mi arşivlediniz? Eğer öyleyse bir markanın da kutuya CD ile falan koyup sitelerine eklememeleri bayağı bir saçma olmuş.

Direksiyon setinin kutu içeriğinden CD çıkmıyor ek olarak da internet sitelerine bu direksiyonun driveri eklenmemiş internetin hiçbir yerinde bulunmuyor ulaşabilmek için kontorlanda mail atarak ancak talep edilebiliyor yollanan indirme bağlantısına 7 gün süre ile ulaşılıyordu bende insanlar uğraşmasın diye link haline getirip yayımlamak istedim. :)

Geri
Yukarı