Kontrolcü bağladıktan sonra tüm oyunlar çökmeye başladı

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Roblox oynamak için Snopy SG-302 adında bir joystik aldım. Amacım Xbox 360 emülatörü ile oynamaktı fakat her şeyi yapınca oyun crash verdi. Xbox 360 emülatörü kaldırdım fakat tekrar crash verdi. Joystiği çıkarınca oyun normal bir şekilde açılıyordu fakat oyunun ortasında olsam bile joystiği takınca anında donup oyun crash veriyordu. Telefona OTG kablosu ile bağlamayı denedim. Çökmedi fakat bu sefer X kare yuvarlak ve üçgen butonları çalışmadı. (PC de çalışıyordu.) Sonra GTA V'te ne olacak acaba diye girdiğimde GTA 5'te çöktü. Bende bu konuyu açtım. Bu sorunları nasıl çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Roblox oynamak için Snopy SG-302 adında bir joystik aldım. Amacım Xbox 360 emülatörü ile oynamaktı fakat her şeyi yapınca oyun crash verdi. Xbox 360 emülatörü kaldırdım fakat tekrar crash verdi. Joystiği çıkarınca oyun normal bir şekilde açılıyordu fakat oyunun ortasında olsam bile joystiği takınca anında donup oyun crash veriyordu. Telefona OTG kablosu ile bağlamayı denedim. Çökmedi fakat bu sefer X kare yuvarlak ve üçgen butonları çalışmadı. (PC de çalışıyordu.) Sonra GTA V'te ne olacak acaba diye girdiğimde GTA 5'te çöktü. Bende bu konuyu açtım. Bu sorunları nasıl çözebilirim?
Dandik kontrolcüler yapıyor öyle, dandik ya da miladı dolmuş driverlar.
Kullandığın emülatör programı söyle ve cihazın kendi sürücüsünü kurdun mu?
Oyunların oluşturduğu DMP dosyalarını da at.

Dandik kontrolcüler yapıyor öyle, dandik ya da miladı dolmuş driverlar.
Kullandığın emülatör programı söyle ve cihazın kendi sürücüsünü kurdun mu?
Oyunların oluşturduğu DMP dosyalarını da at.

Hocam sorunu çözdüm sürücülerdenmiş fakat bu sefer de Roblox'ta kamerayı aşağı yukarı hareket ettiremiyorum sadece sağ sol hareket ettirebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı