Konu başlıkları değiştirilmesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi forumlar, sıkça konu açıyor ve sıkça başlık oluşturuyoruz ancak bir sorun var. Moderatörler başlıkları yanlış şekilde değiştiriyor. Ben SSD'min ata HDD olarak gözüktüğünü yazdım ancak başlığa SSD modelim eklenmiş böylece konuya gelecek erişim düşmüş. Birisi konuya geldiğinde SSD'nin HDD olarak gözükmesine yardımcı olabilir o sorun başından geçmiş olabilir ama gelip başlığa Kioxia Exeria yazılınca adam diyecek; bende bu SSD yok bir şey olsa sorumlusu ben olacağım der ve konudan uzak durur. Bu yüzden yeniden konu açıyor başlığı düzenliyorum ve konuyu açınca ban yiyorum 2. kez konu açmaktan. E ben konu açtım yanlış düzenlediğiniz için konuya kimse gelmedi? Öne çıkardım konuyu yine gelmedi olan yine bana oldu ve cezayı yedim. Bir örnekte şöyle:

1627823646246.png

İyi forumlar.

Merhaba,

Konu başlıkları konu içeriğiyle uyumlu olmak zorundadır. Bu sebepten dolayı moderatörler konu başlıklarını değiştirebilirler. Konu başlığının yanlış ya da eksik düzenlendiğini düşünüyorsanız raporlayarak bize bildirebilirsiniz.

Herhangi bir donanım ya da yazılımın probleminden bahsedilirken konu başlığında her zaman için bu donanım ya da yazılımın ismi bulunur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı