Konu içindeyken anasayfaya yönlenmesi

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Bazı konularda uzun süre bekleyince anasayfaya geçtiğini fark ettim. Sonra geri dön falan derken biraz vakit kaybı oluyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı yoksa benim tarayıcımla vs. alakalı bir durum mudur bu?

Hiçbir XenForo sisteminde böyle bir şey görmedim. Ancak JavaScript betikleri ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Hiçbir XenForo sisteminde böyle bir şey görmedim. Ancak JavaScript betikleri ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Çözdüm gece. Evet öyle değilmiş, dokunmatik fareye çift parmakla parmak kaydırınca geri gidiyormuş. Onu kapattım düzeldi :)
Merhaba, @Bayram Şenakar ve @Recep Baltaş konu aslında tam olarak böyle değilmiş. Tamam o sorunda öyle bir şey yaşamışım ama 1 defalıkmış ve hemen düzeltmişim.

Şuan dikkatimi vererek baktım da.
Firefox, Mac kullanıyorum.

Technopat anasayfa, konu içi vs. foruma dair bir sayfadayken ve o sekme "3. sekme"deyken başka bir sekmeye geçip, CMD + 3 ile o sekmeye döndüğümde Video sayfasına gönderiyor.

Bu bilgisayarım ile mi alakalı yoksa forumda gerçekten böyle bir sorun mu vardır acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı