Konularda konunun amacı dışına çıkan tartışmalar

Benim takıldığım yer onların kavgası değil, konu sahibine yardım edilmemesi.
Takmayın derken kavga edenleri boş verip gerekli öneriyi veya yardımı yapmaktan bahsediyordum. 1-2 tane böyle üye konuya gelse konu sahibi yararlanır bence. Diğerleri de gereksiz mesaj cezasını alıp oturabilir.

Takmayın derken kavga edenleri boş verip gerekli öneriyi veya yardımı yapmaktan bahsediyordum. 1-2 tane böyle üye konuya gelse konu sahibi yararlanır bence. Diğerleri de gereksiz mesaj cezasını alıp oturabilir.
Ceza alırlar mı bilmiyorum tamamen gereksiz mesaj sayılmıyor çünkü. Bir nevi konu sahibinin kötü öneriyi düşünme fikrini yok ediyorlar ancak 1 kişinin yazması yeterli, hadi taş çatlasın 3 kişi yazsın. 50 kişi aynı şeyi yazıyor.

Foruma beğenmeme ifadesi gelmeli. Katılmadığın ya da yanlış öneri yaptığı mesaja üzgün, kızgın atmak yerine beğenmeme ifadesi atılmalı.

Olay çok saçma gelişiyor geçen oyun konusundan siyasi konuya gidilmişti oradan cumhurbaşkanına sonra konu kitlendi.

Mesela bu tam bir örnek değil. (Konu sahibinin teknik destek istediğini düşün.)

Geçen birisi LGS'den 671 puan almak diye konu açtı. Arkasından 4 sayfa yazanların %90'ı mitoz bölünmeyle taban puan 500 vb. cevaplar attı. Hayır rapor ediyorsun uçurmuyorlarda. Gerçekten can sıkıcı bir durum düzeltilmeli.

Konu linki var mı? Merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…