Konuştuğum kız beni engelledi

Seni o kadar iyi anlıyorum ki tarif edilemez kızla normal arkadaş olarak takılıyordum 1.5yıldır kızı görmen gerek o kadar samimiki fotoğrafları atsam dersin bu kız seni çok seviyor tabii sonra kız bütün ilgisini kesti hep sevgilisiyle oynadı bende onu enayi gibi 10 saat bekledim her gün en sonundada sana annelik yapmaktan yoruldum kötü insan deyip hayatımdan çıktı Valorant WhatsApp Discord Instagram Snapchat telefon her yerden engelledi ve kıza tonlarca hediye almıştım ama ben sana söyleyeyim bunlar gibi bencil insanlar için üzülmek istemiyorsan git onun kalbini kır bu en iyi vereceğim tavsiyedir bu kız deprem zamanında bile engellemi açıp iyi misin diye sormadı tam bir ikiyüzlüydü ve artık hayatına odaklan hobi edin derslerini geliştir sana yemin ediyorum şu an iskenderundayım spor salonu falan yok okulda yok şınav çekiyorum ders anlatımı dinliyorum bunları sal ahirete cezalarını çekicekler zaten kız beni bıraktığı sevgilisini de satmış aradan 6 ay geçti gülüp geçiceksin cidden sadece kendine odaklan.

Kızın adı Mine veya Emine miydi?

Ben hep böyle şeyler yaşadığım için artık arkadaş ortamı hariç bir kızla teke tek sohbet etmemeye başladım. Deprem olduğundada 2 kız kendine dikkat et diyordu bir şey olunca yaz diyordu 1 hafta falan hiç mesaj atmadım şu an biri beni engelledi diğeride arkadaşlıktan çıkarmış. Çok moral bozuyorlar o yüzden aynı ilden olmadığım kızlarla muhabbet etmeyeceğim uzak mesafe ve sanaldan konuşmak berbat bir şey. Sanada geçmiş olsun.

Kızın adı Mine veya Emine miydi?
Kızı o günden sonra bende engellediğim için hatırlayamıyorum ismini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…