Koreli Müzik Grubu BTS'i Nasıl Buluyorsunuz?

Grup hakkında bilgi sahibi değilim. Yaptıkları müzik hakkında fikir sahibi olmak için 1 şarkısını dinledim, ve tahmin ettiğim gibi beğenmedim. Fan kitlesine diyecek bir şey yok zaten, insanların gruba karşı ön yargılı olmasının tek nedeninin kendileri olduklarını anlayabilecek kadar zeki değiller ve ayrıca karı kılıklı erkek grubu.
Bu kadar Bts'in üzerine benden size bir iyilik:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen ben bayağı önyargılıydım. Kardeşim bu grubun fanı ve arkadaşları da öyle beni bayağı soğutmuşlardı. Ben kitlesi yüzünden yanaşmamıştım ilk başta sonra YouTube'da müzik dinlerken otomatik oynat özelliği ile BTS'in IDOL adlı şarkısı gelmiş ve benim haberim yok şarkıyı çok beğendim ve adına bakınca BTS'i gördüm ve diğer şarkılarına şans vereyim dedim. Bence grupta, grubun şarkıları da çok güzel ve başarılı mesela;

•Not Today
•IDOL
•Fire

Bu şarkılarına bakabilirsiniz.
Demek istediğim kitlesi sizi yanıltmasın şans verin bence.
Siz ne düşünüyorsunuz bu grup hakkındabilmek isterim.

Kaliteli ve gerçekten uğraşılmış işler yapıyorlar, BTS ve Blackpink gibi gupları dinledim ama ne abartıldığı kadar iyi buldum ne de eleştirildiği kadar berbat buldum. Bana göre değil.

Grup hakkında bilgi sahibi değilim. Yaptıkları müzik hakkında fikir sahibi olmak için 10 civarı şarkılarını dinledim, ikisi hariç diğer şarkılarını beğenmedim. Fan kitlesine diyecek bir şey yok zaten, insanların gruba karşı ön yargılı olmasının tek nedeninin kendileri olduklarını anlayabilecek kadar zeki değiller.

Bu kadar BTS'in üzerine benden size bir iyilik:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir diğer iyilik.

Şahsen ben bayağı önyargılıydım. Kardeşim bu grubun fanı ve arkadaşları da öyle beni bayağı soğutmuşlardı. Ben kitlesi yüzünden yanaşmamıştım ilk başta sonra YouTube'da müzik dinlerken otomatik oynat özelliği ile Bts'in ıdol adlı şarkısı gelmiş ve benim haberim yok şarkıyı çok beğendim ve adına bakınca Bts'i gördüm ve diğer şarkılarına şans vereyim dedim. Bence grupta, grubun şarkıları da çok güzel ve başarılı mesela;

•Not today.
•Idol
•Fire

Bu şarkılarına bakabilirsiniz.
Demek istediğim kitlesi sizi yanıltmasın şans verin bence.
Siz ne düşünüyorsunuz bu grup hakkındabilmek isterim.

Kötü.

Kore müziklerini Gangnam Style sayesinde tanıdık.Gangnam Style genelde eğlencesine
ve salaş ciddiyetsiz bir şarkı gibi gözükse de bence müziği söyleyişi gayet orijinal ve güzeldi.
Ondan sonra çıkan hiçbir Kore şarkısını beğenmedim.Müzikleri tamamen özensiz basit ve yapay zeka tarafından oluşturulmuş gibi.Kesinlikle milliyetçi kafa ile söylemiyorum ama şu an ki rezil türkçe şarkıları övemesem de 2000 lerde yapılan Türkçe şarkılar K-Pop a 1000 basar.
Güney Kore'deki insanların kendi insanlarının müziklerini çok severek dinlemesini anlarım ama Kore dışındaki insanların o müzikleri neden bu kadar severek fanlaşarak dinlediklerini çözemiyorum.

Geri
Yukarı