Korkarak gördüğüm rüyanın yorumu!

Daha fazla  
Biraz manasını araştırdım fakat hiç iyi şeyler çıkmadı. Ruya ise şu şekilde:

Akrabalar. Var sanırım onların evindeydik emin değilim gece saatleri başta her şey normal, sonrasında garip ağır sesler ve sarsıntılar oluşmaya başladı, herkes uyuyor bir ben duyuyorum bu sesleri ve sarsıntıyı bir de akrabanın küçük kızı. Bir şey demiyoruz yatıyorum dışarıdan gelen tuhaf sesler dur geçer birazdan diye yatayım diyorum belli bir süre geçtikten sonra gözümü bir açıyorum başta tak fark etmiyorum hareket etmeden biraz bakıyorum burnu neredeyse burnuma değecek simsiyah süratli gözü yeşil gibi kedi gözü gibi renkli bir silüet birkaç saniye sonra yok oluyor ben çok korkuyorum o gece uyumuyorum sabah oluyor o ses ve gürültünün sebebi yan tarafda bulunan AVM komple yanmış işin garip tarafı ses ve sarsinti hala devam ediyor, kepçe AVM'den kalan beton yapıları bizim apartmanın hemen yanına boşaltıyor ve sarsinti oluşuyor apartman yıkılacak gibi oluyor herkes kaçışiyor ve dışarı çıkıp koşuyoruz etrafda ise inşaat halinde apartmanlar var. Kisaca rüyam bu, rüya tabirlerinde ayrıntılı rüya tasviri yok maalesef tek bir konudan anlatım var, benim bu rüyamda ise dolu detay var. Yorumlarinizi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı