Korku animesi önerisi

Mor1arty

Picopat
Daha fazla  
Güzel bir korku animesi izlemek istiyorum, kanlı ve şiddetli olması daha iyi benim için. Öneriniz var mı?

Korkuya girer mi bilemiyorum ama ilk izlediğim animelerden biri olan another olabilir. Şahsen korkmadım ama yeterince vahşi ve acımasızdı.

Korkuya girer mi bilemiyorum ama ilk izlediğim animelerden biri olan another olabilir. Şahsen korkmadım ama yeterince vahşi ve acımasızdı.

Bodruma indiklerinde karanlıktı bayağı orası gerer insanı bence ya

Bodruma indiklerinde karanlıktı bayağı orası gerer insanı bence ya

Neredeyse unuttum animeyi ama yeniden izlemeye değmez detayları hatırlamak için.

Hatırladığım her gün birini öldüğü ve aradıklarının teyzesi çıkması o kadar.

Monster, hellsing serisi, yakusoku no neverland.

Itou Junji: Collection izleyebilirsin. Junji Ito'nun korku hikayelerinin bazılarının derlenmesi ile yapılmış bir anime. Bunun dışında Yami Shibai var. Bu da 4-5 dakikalık kısa bölümlerden oluşan bir seri ve 9 sezondan oluşuyor yanlış hatırlamıyorsam. Japon korku hikayeleri, görsel roman gibi ya da slayt şeklinde anlatılıyor bunda da. Sonraa Sekai no Yami Zukan'ı önerebilirim. Bunun içeriğini çok hatırlamıyorum, izleyeli seneler oldu ama bunda da yine korku hikayeleri anlatılıyor. Son olarak da Corpse Party'i izleyebilirsin ama bu bayağı vahşet içeren bir anime. 4 bölümden oluşuyor ve 1 tane de OVA'sı var. Gerçi OVA'sını izleyip izlemediğim hatırlamıyorum o yüzden nasıldır bilemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…