Korona aşısının fiyatı belli oldu haberine yapılan yorumlar

Başka çareleri yok. Sondaki dayıya kahkahayla güldüm. Onları aşı ile vermeseler bile 5-10 yıl içinde kendi isteğinle alacaksın. Şu an bile zehir yiyor adam gelmiş boş yorum yapıyor.

Bu komplo apt*lisyenleri bir rahat bırakmadı şu adamı. "Hüğğ Bill Gates Afrika'daki çocukları öldürüyor hüğğ." Bunu diyen kişinin herhangi bir afrikalı çocuğa gram faydalı olmadığına eminim, bunu söyleyen kişilerin çocuğunu aşı yaptırmadığı için gün gelir kaybederlerse eğer bunu hatırlayıp acılarını ikiye katlayacaklar.

Yapılacak olan aşıların kısırlık aşısı olacağını söyleyen birini görmüştüm.

Yiğenim bunlar hep yabancıların işi bizi gevurlaştırmak için veriyorlar aşıyı. %100 Türk ilacı olmadan kullanmam ben zaten DSÖ de terör örgütü hepimiz gevur oluruz aşıyı kullanırsak (!)

Büyük fotoğrafı görmüş adamlar. Görüyon mu gavurları hem hastalık çıkarıyolar hem ilacını satıyolar hem de içine izleme çipi koyuyolar... kanmayın yeğenim bunlara!

Sıç ve pis'in korona için bir yılan yağı olduğu pek doğru değil yalnız. İçindeki kinin tuzu ve benzer antimalaryal maddelerin COVID19 virüsünün yayılmasını yavaşlattığı gözlemlenmiş. Kendi imkanlarıyla video çekip insanları bilgilendirmeye çalışan istisnasız herkesi, işin gerçeğini araştırmadan goygoya almamak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…