Korona sonrası koku kaybım ne zaman gelir?

Semptomlar kişiden kişiye değişebilir diye bir şey okumuştum ama ne derece doğru bilemem.
Hocam semptom değil olay aslında. Evet belirtiler değişebilir hatta hiç belirti göstermeyen biri bile pozitif çıkabilir. Olay semptonların testiniz negatif çıksa bile etkisinin devam edebileceği, tabii bir yere kadar. Bu da kişiye göre değişiyor.

Zaten başlıkta korona sonrası yazıyor.
Anladım sayende.
@Megaton
2020-12-21_18-54-06.png
neden?

Hocam korona sonrasında bu tarz bir durum yaşanabiliyor ve bunu tedavi etmek için belirli bir ilacın olmadığı belirtilmiş, kaldığınız ortama gül, okaliptüs, limon ve karamfil gibi güçlü kokular dahil ederseniz yardımcı olacağı söylenmiş.

Delireceğim ya, 5 ay oldu. İlk koku ve tat kaybım oldu ardından koku almaya başladım ama aşırı pis bir koku. Ya ben ki tek başıma kova kanat popeyes yiyen 😂😂 Et ve tavuk yiyemez oldum, sulu yemek yiyemez oldum, yüksek protein içeren gıdalar yiyemez oldum. Yahu bir insan peyniri nasıl yiyemez ya? 5 ay oldu, bayrampaşa devlet hastanesine gittim kulak burun boğaz bölmünden. Bana dediği şey, geçedebilir, geçmeyedebilir 😂 yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi “nasipte varsa”ya getirdi olayı.
18 gündür koku alamıyorum, çıldırmak üzereyim.
Bende kalıcı hasar bıraktı dostum, 1.5 yıl oldu hala düzelmedi. Hani koku tat gitse yine iyi, her şeyin tadını kokusunu bozuk alıyorum. Sen bir de benim halimi düşün.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı