Korsan CS:GO hâlâ yaşıyor mu?

Önceden değildi.

Evet hocam biliyorum yani şunu demek istiyorum hala elinde korsan olanlar bile CS:GO'yu Steam'den indirebilirler ne gerek var korsan kullanmaya

Evet hocam biliyorum yani şunu demek istiyorum hala elinde korsan olanlar bile CS:GO'yu Steam'den indirebilirler ne gerek var korsan kullanmaya.

Bende CS:GO Prime olmasına rağmen korsan kullanıyorum. Korsanda 25 FPS aliyorum, Steam'den 15. Steam versiyonu internet kafe için.

Valve önce hilelere çözüm bulsun crack CS:GO umrumuzda değil.

Valve'nin hilelere çözüm bulması lazım fakat senin yapabileceğin %99 işe yarayacak bir taktik var. Ama para lazım maalesef. Eğer oyunda envanterin de pahalı skinler, bıçaklar(500-1000TL) civarı eşya varsa karşına hile gelme olasılığı çok düşüyor. 3.5+ k saatim var. Karşıma neredeyse artık hiç hile gelmiyor. Çünkü oyundaki insanlarında 1000TL envanteri oluyor. Yaklaşık 1 yıldır karşıma hile gelmiyor diyebilirim. Bu da oyunu biraz P2W yapıyı maalesef.

isteyen steamdan isteyen crack indirebilir yani ben cs gonun beta sürümünü kullanıyorum çünkü bilgisayar yetmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…