Korsan GTA 5 Dosyalarını Epic Games'e Taşıma

mortalxx

Centipat
Bir çok kullanıcının bu oyunu zamanında satın aldığını biliyorum ama alamamış olan arkadaşlar içinde konuyu açmak istedim.
İlk olarak Epic Store'den GTA 5'i ücretsiz satın alın daha sonrasında bilgisayarınızda halihazırda indirilmiş korsan GTA 5'i varsayarak temiz bir kurulum gerçekleştirin sonrasında Epic Games'e gelip oyunu 3 5 dk indirmeye bırakın kısa bir süre indikten sonra oyunu iptal edeceksiz! Ve Epic Games'i tamamen kapatacaksınız daha sonrasında korsan olan GTA 5 klasörünü kopyalayıp Epic Games'ten indirdiğiniz orijinal GTA 5 klasörünün olduğu dizine atın korsan olan oyunun adı "Grand Theft Auto V" olarak geçecektir büyük ihtimalle Epic Games'ten indirdiğiniz ise GTA 5 olarak geçecek korsan olan oyunun adını sağ tıklayıp yeniden adlandır dedikten sonra "GTA 5" olarak yazın iki tane aynı dosyadan olduğu için uyarı verecek 2 klasörün adı aynı olduğu için o uyarı karşınıza geldiği zaman birleştir diyeceksiniz ve tekrardan Epic Games'i açıp oyunu yeniden indireceksiniz hızlı bir dolum olacak ama bitti sanmayın en azından ben bunu yaparken bitmemişti 1 2 dk daha bekleyince 80 küsur GB'lık oyunun 20 GB'a düştüğünü göreceksiniz.
Elimden geldiğince sorularınızı da cevaplamaya çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım ben oyunu indiriyordum zaten Epic Games'in indirilen oyunu 25 GB yani hiç indirmemişim gibi yok sayıp, benden tekrar bu dosyaları indirmemi istemesine kızdım. Benimle beraber bu olaya sinirlenen arkadaşlara ilk başta kendim, deneyim sonucu olumlu olunca paylaşmak istedim. Kimseye de mal veya salak muamelesi yapmıyorum ama ülkemiz internetinde zaten kısıtlı bir download ve upload yapıldığı için nispetende olsa az bekleniliyorsa bunu göz ardı edilmemesini istedim. Yapıp yapmamak tamamen kişilerin kendi hür iradesine kalmış.
Epic Games Launcher'i kapatmadan önce indirmeyi duraklatdığına emin misin? Bende böyle bir şey olmadı çünkü defalarca kapatıp açtım, kaldığı yerden devam ediyor.

Arkadaşım ben oyunu indiriyordum zaten Epic Games'in indirilen oyunu 25 GB yani hiç indirmemişim gibi yok sayıp, benden tekrar bu dosyaları indirmemi istemesine kızdım. Benimle beraber bu olaya sinirlenen arkadaşlara ilk başta kendim, deneyim sonucu olumlu olunca paylaşmak istedim. Kimseye de mal veya salak muamelesi yapmıyorum ama ülkemiz internetinde zaten kısıtlı bir download ve upload yapıldığı için nispetende olsa az bekleniliyorsa bunu göz ardı edilmemesini istedim. Yapıp yapmamak tamamen kişilerin kendi hür iradesine kalmış.
Hocam böyle tiplere prim vermeyin nolur, bunların amaçları belli zaten.

Online'dan ban yeme riski var, oyun yüklendiğinde açılmama riski var. Bu yol pek sağlıklı değil hele ki repack gibi boyutu küçültülmüş GTA 5 kullanıyorsanız hiç önermem.

Hocam böyle tiplere prim vermeyin nolur, bunların amaçları belli zaten.
10 megabit interneti cidden merak ediyorum 3.5 yıldır 4 megabit ve 0.40 upload internet kullanıyorum.
Hiç de memmun değilim felan demedim taş gibi internet Qrona MıRona umursamadan aynı hızda devam ediyor ciddi söylüyorum şu 3 yılda hızda hiç bir değişiklik olmadı.
Kopma felan da yok.
Canım da tavuk sote çekti haa şimdi öyle deyince. 😂

@mortalxx anlaşılan boş ekrana öküzün trene baktığı gibi çok bakmışsın. :) ben oyun indirirken boş boş ekrana bakmıyorum. Başka oyun oynuyorum, film izliyorum, PC'yi boşta bırakıyorum başka işlerimi yapıyorum. Korsan oyun indirmediğim için de böyle tekrar aynı oyunu indirme gibi dertlerim olmuyor.

Bence oyun oynama internette gezin ama en fazla web oyunu oyna işlemciye olabildiğince daha az yük bindir.

Geri
Yukarı