Korsan GTA 5 dosyalarını orijinal oyun dosyalarıyla değiştirilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Aziz Furkan

Hectopat
Öncelikle merhabalar.
Bu hafta Epic Games'de GTA 5 ücretsiz oldu bildiğiniz gibi. Önceden GTA 5 crack indirmiştim ve hala da oynuyorum bu crackli GTA 5'i silmeden orijinal yapmam mümkün müdür? Benim sorum bu.

(GTA 5 dosyalarından sonra crack dosyaları atıldı içine)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç saat oynadığınız geldi mi?
evet geldi düz hesap 40 dedim ben ama 35 küsür saat yazıyordu dakika da yazıyordu her şey normaldi yani sanki oyunu orijinal satın almışım sonra interneti kapayıp 35 saat oynamış ve interneti açıp oyunu güncellemişim gibi bir durumdu

Kaç saat oynadığınız geldi mi?
Dostum tekrar merhabalar söylemek istediğini şimdi anladım yanlış söylemişim yani demek istediğini anlamamışım hayır oynanış süren steam'e geçmedi orda sadece orijinal oyunda oynadığım süre yazıyor ama oyun içinden save dosyalarını seçerken o dosyanın üzerinde ne kadar oynadığım yazıyordu

Bazıları "çok saçma olur, tekrardan indirmen gerek" gibi yorumlarda bulunurken bazıları da "yaptım, oldu" diyor. Tam olarak kesin net cevap alabilme imkanımız var mı? Yıllar önce indirip harici HDD'ye yedeklemiştim. Eğer mümkünse yükleyip dosya doğrulama ile eksik dosyaları yüklemeyi düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı