Çözüldü [Korsan] Gta vice city unhandled exception hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar ben bugün Gta vice city indirmek istedim. Güvenilir bir yerden indirdim ve korsan indirdim mecbur. Zaten orijinal gta vice city artık alamıyoruz steam den falan kaldırıldı. E çöp bir oyuna da 520 tl veremem. Orijinali bile daha iyi. O yüzden mecbur korsan indirdim. Ama bütünn yolları denedim yine de sorunu çözemedim. d3d8.dlll dosyasını indirdim sorun hala devam etti. Oyunu DEP'e ekledim sorun devam etti. ddraw.dll dosyası da varmış onu indirip onu da attım dosya konumuna bu sefer onu atınca farklı bir hata çıktı bilgisayarınızda dpı 140 mı ne birşey eksik diyordu. Ne yaptım ne ettim olmadı uyumluluk ayarlarını denedim yine olmadı. Bir ara daha aynı sorun olmuştu. D3d8.dll indirince işe yaramıyordu. Sonra farklı bir site buldum d3d8.dll için. Sitenin adın da gta falan yazıyordu gta vice city için d3d8.dll yazıyordu sanırım. Ordan indirince sorun çözülmüştü. Ama o siteyi ne yaptım ne ettim bulamadım.

Çözüm
Bilmeyen bir moderatör kapatmıştır.

Tavsiyem, başka yerden indir. İnternette dolusuyla bozuk geziyor. Çalışan orijinali bulmak çile.
Hocam daha önceden de burdan indirdim yine aynı sorun oldu. Sonra farklı bir siteden d3d8.dll dosyası bulup indirmiştim. Onu attığımda düzelmişti. Ama şuan karşıma çıkan sitelerden indirdiğim de onlar işe yaramıyor. Ve doğru düzgün güvenilir bir yer bulmak zor. Daha önceden sağlam desem anlayacağınız bir yerden indirmiştim. Daha önceden dediğim çok eskiden. Orası çok güvenilir bir site ama orda nedense kaldırılmış galiba drive dan yüklenmiyor. Bir de başka bir site var orası da aynı hatayı veriyor.
@350070 Hocam bu arada sizin dediğiniz direct x leri yükledim ve sorun çözülmedi. Sonra tekrardan bir siteden d3d8.dll indirip denedim yine olmadı.

Başka bir yol bilen yok mu arkadaşlar?
Hocalarım başka bir site buldum ama drive'dan indirilmiyor sadece mediafire'dan indirebiliyoruz. Mediafire güvenilir mi?

Bu arada arkadan kaspersky açık virüs falan bulaşır diye.
Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu?
Arkadaşlar sorun çözüldü.

İnternette farklı çözüm diye bir video buldum. Biz hani çözmek için veri yürütme engellemesini açıyorduk ya. Video da tam tersi onu kapatmamızı ve ondan sonra ddraw.dll indirmemizi söylüyordu. Denileni yaptım ve sorun çözüldü oyun açıldı 0 sıkıntı. Sorunu çözemeyenler de bu şekilde deneyebilir. :)
Bilmeyen bir moderatör kapatmıştır.

Tavsiyem, başka yerden indir. İnternette dolusuyla bozuk geziyor. Çalışan orijinali bulmak çile.
Hocam daha önceden de burdan indirdim yine aynı sorun oldu. Sonra farklı bir siteden d3d8.dll dosyası bulup indirmiştim. Onu attığımda düzelmişti. Ama şuan karşıma çıkan sitelerden indirdiğim de onlar işe yaramıyor. Ve doğru düzgün güvenilir bir yer bulmak zor. Daha önceden sağlam desem anlayacağınız bir yerden indirmiştim. Daha önceden dediğim çok eskiden. Orası çok güvenilir bir site ama orda nedense kaldırılmış galiba drive dan yüklenmiyor. Bir de başka bir site var orası da aynı hatayı veriyor.
@350070 Hocam bu arada sizin dediğiniz direct x leri yükledim ve sorun çözülmedi. Sonra tekrardan bir siteden d3d8.dll indirip denedim yine olmadı.

Başka bir yol bilen yok mu arkadaşlar?
Hocalarım başka bir site buldum ama drive'dan indirilmiyor sadece mediafire'dan indirebiliyoruz. Mediafire güvenilir mi?

Bu arada arkadan kaspersky açık virüs falan bulaşır diye.
Arkadaşlar yardım edebilecek kimse yok mu?
Arkadaşlar sorun çözüldü.

İnternette farklı çözüm diye bir video buldum. Biz hani çözmek için veri yürütme engellemesini açıyorduk ya. Video da tam tersi onu kapatmamızı ve ondan sonra ddraw.dll indirmemizi söylüyordu. Denileni yaptım ve sorun çözüldü oyun açıldı 0 sıkıntı. Sorunu çözemeyenler de bu şekilde deneyebilir. :)

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı