Korsan GTA V'ten virüs bulaşmış mıdır?

Fitgirl bir repacker, kıran gruplardan alıyor ve tekrardan paketliyor. Kendisi kırmıyor yani doğrudan. Crack dosyasının VT ve Hybrid Analysis raporlarını alın sadece o dosya için güvenli mi değil mi söyleyelim.
Ucuza satıldığında almanızı öneririm GTA 5'i, korsana güvenmemekte fayda var.

Hocam maksimum boyut 100mb diye error veriyor.

Fitgirl bir repacker, kıran gruplardan alıyor ve tekrardan paketliyor. Kendisi kırmıyor yani doğrudan. Crack dosyasının VT ve Hybrid Analysis raporlarını alın sadece o dosya için güvenli mi değil mi söyleyelim.
Ucuza satıldığında almanızı öneririm GTA 5'i, korsana güvenmemekte fayda var.

Hocam virüs totalde setup dosyasını tarattım windows 32trojan ka!ln diye bir şey çıktı ama kaspersky bir şey bulamadı.

Hocam maksimum boyut 100mb diye error veriyor.

Hocam virüs totalde setup dosyasını tarattım windows 32trojan ka!ln diye bir şey çıktı ama kaspersky bir şey bulamadı.

Virüs total bazen yerli yersiz her şeyi virüs olarak algılayabiliyor. Keza crack dosyalarını virüs olarak algılanması da normal. Kaspersky bir şey bulamadıysa bilgisayarda sorun yoktur.

VirusTotal bazen yerli yersiz her şeyi virüs olarak algılayabiliyor. Keza crack dosyalarını virüs olarak algılanması da normal. Kaspersky bir şey bulamadıysa bilgisayarda sorun yoktur.

Tamamdır hocam bir şey olsa bile dosyalar yedekli format USB'si hazır konuya cevap veren herkese teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Güzel kardeşim eğer düzgün bir yerden indirdiysen olmaz. Ama öyle ilk gördüğün yerden indirdiysen o senin acemiliğindir.

1 saat forumlarda araştırdım maalesef çoğu Türk teknoloji forumunda korsan siteler vermek yasak oldudu için uğraştırdı ama güvenilir site buldum. İlk gördüğüm siteye atlıyacak kadar acemi değilim herhalde😅

Geri
Yukarı