Korsan oyun indirdikten sonra Battlefield 5 düzgün çalışmamaya başladı

Kadwars

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Rx 570 Series
İşlemci
AMD Ryzen 3 2200g
2 gün önce Torrent'ten oyun yükledim yüklediğim oyun Spider-Man miles moralesti onu kurduktan sonra girerken hata verdi sonra kapandı şimdi Battlefield 5'e giriyorum açıyorum açtıktan 1 dk sonra oyun kapanıyor hiçbir şey demeden hata falan olarak yazmıyor ekranda ve bugün mavi ekran yedim Kaspersky lisanslı kullanıyorum tarama yaptım herhangi bir sorun çıkmadı acaba bu sorunu niye yaşıyorum yardımcı olur musunuz?

2 gün önce Torrent'ten oyun yükledim yüklediğim oyun Spider-Man miles moralesti onu kurduktan sonra girerken hata verdi sonra kapandı şimdi Battlefield 5'e giriyorum açıyorum açtıktan 1 dk sonra oyun kapanıyor hiçbir şey demeden hata falan olarak yazmıyor ekranda ve bugün mavi ekran yedim Kaspersky lisanslı kullanıyorum tarama yaptım herhangi bir sorun çıkmadı acaba bu sorunu niye yaşıyorum yardımcı olur musunuz?
Hemen format at. Önemli bir şey yoksa üzerinden geç bilgisayarın. Sağlam bir vürus yemişsin. Viruüsü yedikten sonra yüklediğin program kolay kolay bulamaz.

Artı -2 Eksi
Korsan kurduğunuz oyun C++ paketlerini değiştirmiş olabilir. Denetim Masası'nı açın. Microsoft Visual C++ ismiyle başlayan her şeyi silin. Ardından altta paylaştığım paketi indirin.

Paketi ZIP'ten çıkartın ve içinde yer alan install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Bu tüm paketleri kuracak.

Ardından sistemi yeniden başlatıp oyunu oynamayı deneyin.

temp ve %temp5 klasörlerini temizleyebilirsin. Sonrasında DirectX 12 ise 11'de çalıştırmayı dene oyunu. Ekran kartı sürücülerini de yeniden silip kurmayı dene. Sanki bir dosya eksikliği gibi çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarebytes ile tam tarama yapın öncelikle. Sakın ilk önce format atarak Windows kurmaya zahmet etmeyin.

Geri
Yukarı