Çözüldü Korsan oyun nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marshmello

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Crysis 2 (crack😔) kurarken bir hata meydana geliyor ve yarıda kesiliyor ama oyun kurulmuş gibi yer kaplıyor. Oyunu 3-4 kere kurmaya çalıştım. Bu yüzden diskim bayağı doldu. 'Electronic arts' klasörüne bakıyorum, oyun yok. Oyun hiçbir yerde yok. Ben bunu nasıl silebilirim?

dşsk.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Crysis 2 (crack😔) kurarken bir hata meydana geliyor ve yarıda kesiliyor ama oyun kurulmuş gibi yer kaplıyor. Oyunu 3-4 kere kurmaya çalıştım. Bu yüzden diskim bayağı doldu. 'Electronic arts' klasörüne bakıyorum, oyun yok. Oyun hiçbir yerde yok. Ben bunu nasıl silebilirim?

Eki Görüntüle 683493
Belki %temp% içine dosyalarını boşaltmıştır. Orayı silmeyi deneyin.

Eki Görüntüle 683493
Denetim masasına gir ardından "Program Kaldır" seçeneğine tıklayın. Orada varsa kaldırabilirsiniz :).

Yüklediğiniz ISO dosyasını silin, denetim masasını kontrol edin. Korsan olarak indirdiğiniz şeyler için 2 kez yer ayrılır. Yani mesela 10 GB'lik oyunu indirdiğiniz ISO dosyasına, o dosyayı açıp kurulum yapınca bir 10 daha yer ayrılır. Korsan genelde virüslüdür, dosyalar gizli olarak ayarlanmış olabilir. Klasör seçeneklerinden veya herhangi bir klasörün içerisinden Görünüm sekmesinden gizlilik ayarını açıp kontrol edin.

Arkadaşlar hepiniz sağolun %temp% klasöründeymiş dosyalar. Ayrıca crack kullanmanın kötü bir şey olduğunu, zararlı olabileceğini biliyorum ancak benim maddi durumum maalesef bunlara yetmiyor. Üstelik bu oyunu ben daha önce kurmuştum. Şimdi hata yaptı.

Yeni konular

Geri
Yukarı