Korsan Windows 7'de Virtual Machine Çalışır mı?

Daha fazla  
Benim şu anki bilgisayarımdaki windows sürümü windows 7 service pack 1 fakat orjinal değil. Benim merak ettiğim konu başlıktan da görmüş olduğunuz gibi orjinal olmayan bir windows 7'de sanal makine yani virtual machine açılır mı? Ayrıca virtual machine açmak için virtual box gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışır ama korsan ile orjinal arasında dağlar kadar fark var. Orjinal Windows çok daha stabil çalışır ve sürekli sorunla karşılaşmazsın.

Benim suan kullandigim bilgisayar gecici bu yuzden korsan
Windows deneme süresi içerisindeyse bir şey yok sanırım yani Windows'u kullanmaya devam edebilirsin ama sağ altta bir yazı olacak ve hiç gitmeyecek oradan birde kişiselleştirmeyi kullanamayacaksın onun dışında her şey normal çalışır.

Windows deneme süresi içerisindeyse bir şey yok sanırım yani Windows'u kullanmaya devam edebilirsin ama sağ altta bir yazı olacak ve hiç gitmeyecek oradan birde kişiselleştirmeyi kullanamayacaksın onun dışında her şey normal çalışır.
biliyorum sadece korsana destek vermiyoruz diyen arkadas icin yazdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı