Koruyucu etiketi açılmış Gigabyte monitör iadesi alınır mı?

Turbooo

Hectopat
Gigabyte monitör aldım. 2 ölü piksel vardı. Sadece monitörü çıkartıp deneyip hemen kutusuna koydum. Kurulum bile yapmadım. Ürünü koşulsuz şartsız iade ettim. Memnun kalmadım diyerek. Ama koruyucu etiket açıldığı için iade almayacaklarini söylüyorlar. Ayrıca ölü piksel 1 dahi olsa değişim oluyor benim bildiğim kadarıyla. Ona da 5 ölü piksel lazım diyor. THH olayı çözer mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20230317_150040.jpg
    IMG_20230317_150040.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 26
Ölü piksek için iade ettiğini kanunların senin arkanda olduğunu er geç iade almak zorunda olacaklarını söyle. Geri yollarlarsa al kafana göre kullan THH iade alır 3-4 ay bedava kullanmış olursun.

Arkadaşlar konuştuğum firma çalışanı bu şekilde keyfi iade olmaz dedi. Bandrol açılmış olduğu için diye. Ölü piksel derseniz eğer o da 5 ölü piksele kadar gigabyte zaten değişim vs birşey yapmıyor dedi. Bende o zaman gönderin bana ben thh ile çözeyim dedim. Tamam tabiki en doğal hakkınızdır dedi. Mesafeli satış sözleşmesinde de yazıyor bandrol açılan ürün iade alınmaz diye. Ama şimdi de iade onayladılar. Param geri yatacak. Ben anlamadım iade olmaz dedi bu şekilde şimdi de onayladı.

Geri
Yukarı