KPSS hazırlık süreci için tablet önerisi

Kronos51

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, KPSS hazırlık sürecindeki bir öğrenci için (YouTube'dan video izleme, PDF şeklinde test çözme vb. aktiviteleri için) bir tablet alacak olsanız hangisini alırdınız? Şu ana kadar gördüğüm Samsung Galaxy Tab A9 ideal bir ürün gibi gözüküyor. Olumsuz yanları da var ama bu olumsuz kısımlar oyunlarla alakalı daha çok gördüğüm. Benim amacım için olan kısmında bir sorun göremedim. Bu tableti kullanan veya bu süreçte tecrübe etmiş olan arkadaşların kıymetli yorumlarını bekliyorum. Samsun'un eğitim indirimiyle birlikte 3.399'a geliyor. Devlet desteğiyle birlikte 2800 küsure kadar düşüyor maliyeti. Bu yüzden ilgimi çeken bir ürün.

Ek olarak bu üründe herhangi bir tablet kalemi kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Silikon uçlu düz kalem kullanabilirsin.
Alabiliyorsan S6 Lite 2024 modelini al bence.

A9 aşırı küçük bir model en kötü Plus olanı alın.

Silikon uçlu düz kalem kullanabilirsin.
Alabiliyorsan S6 Lite 2024 modelini al bence.

A9 aşırı küçük bir model en kötü Plus olanı alın.
Bütçem 3-4 civarı fazla yükseltemiyorum, S6 sanırım 9 küsürlerde yanlış görmediysem. Plus olan da olabilir ama A9 işimi görecekse 1000 lira fazla para vermek istemiyorum.

Bütçem 3-4 civarı fazla yükseltemiyorum, S6 sanırım 9 küsurlerde yanlış görmediysem. Plus olan da olabilir ama A9 işimi görecekse 1000 lira fazla para vermek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşinizi görmez en kötü A9+ modeli alın.
Hem video izleyip hem PDF'den soru çözüp not almak için çok küçük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı