KPSS Konu Anlatımı ve Soru Bankası Tavsiye

Juke

Kilopat
Merhabalar 2020 KPSS sınavına girmek istiyorum. Okulu bitireli yaklaşık 6 sene oldu. Kitaplardan bayağı uzak kaldım. 2020 Ön Lisans KPSS için yayınevi ya da kitap önerebilir misiniz ? Soru bankası ve konu anlatımı şeklinde olursa daha iyi olur.

Tarih:
Benim Hocam Yayınları - Ramazan Yetgin - Konu anlatımı ve Soru bankası
Tarih Pusulası Soru Bankası - İsmail Adıgüzel
Aşina Soru Bankası Mehmet Celal Özyıldız

Türkçe:

Aker Kartal Paragraf
Pegem Paragraf
Rüştü Bayındır (Biraz Kolay)
Öznur Saat Yıldırım Türkçe - Paragraf - Dil Bilgisi
Öznur Saat Yıldırım Türkçe Konu Anlatımı
Yargı Türkçe

Coğrafya:
18'de 18 Coğrafya Benim Hocam Y.
Coğrafyanın Pusulası
Engin Eraydın Coğrafya Haritalarla Coğrafya
Ve soru bankası.

Merhabalar 2020 KPSS sınavına girmek istiyorum. Okulu bitireli yaklaşık 6 sene oldu. Kitaplardan bayağı uzak kaldım. 2020 Ön Lisans KPSS için yayınevi ya da kitap önerebilir misiniz ? Soru bankası ve konu anlatımı şeklinde olursa daha iyi olur.
@Juke Hocam tavsiyem, Benim Hocam yayınları, adamların Youtube kanalı var, kanal üzerinden videoları da izleyebilirsin. Adamların konu anlatım kitapları Youtube'da ki anlattığı konularla uyumlu oluyor. Zaten konu anlatım kitapları video ders kitabı diye geçiyor, video da anlattığı konuların aynısı kitapta yer alıyor. Tavsiyem Youtube' da ki videoları takip edip, konu anlatım kitabından tekrar yapıp test çözmek. Ben anlamadığım, ezber dersi dediğim Tarih dersini sevmeye başladım, çok zevkli geçiyor videolar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı